ODTAJNĚNO: Víme, čím Nova na podzim překvapí!

Aktualizováno 02.10.2013


Je to tady! Na podzim vypukne Talentmania, čeká nás komediální seriál z fotbalového prostředí Okresní přebor, luxusní a módní Dokonalý svět, lidské Příběhy bez scénáře i stálice televizních obrazovek Ulice a Ordinace.

Talentmania

Velkolepý projekt dvou nejsilnějších televizí České a Slovenské republiky je tady! Diváci TV Nova a TV Markíza se mohou těšit na velkou show, plnou těch nejlepších a nejoriginálnějších talentovaných umělců obou republik, kteří se přihlásili do česko-slovenské show Talentmania, aby všem ukázali, jaký talent v nich vězí.

VÍCE ZDE

Zdroj: TV Nova

Dokonalý svět

„Dokonalý svět existuje. Stačí jen zavřít oči.“ Jedinečný televizní seriál plný haute couture, stylu glamour, luxusu a výjimečnosti. Hrdinky a hrdinové seriálu žijí život stejně nablýskaný, jako jsou obálky časopisu, pro který pracují. Jejich dokonalý svět však stále více nabourávají každodenní všední starosti.

VÍCE ZDE

Zdroj: TV Nova

Okresní přebor

„Jeden pohřeb, jedna svatba a jeden perfektně zvládnutý pokutový kop.“ Komediální seriál z prostředí venkovského fotbalového mužstva, který mapuje jednu fotbalovou sezonu klubu SJ Houslice na vysněné cestě do vyšší soutěže.

VÍCE ZDE

Zdroj: TV Nova

Příběhy bez scénáře

Nový originální projekt TV Nova přináší jedinečný pohled do vybraných prostředí se silnými lidskými příběhy, jež se vám vryjí do paměti. Nahlédněte s námi do hokejové přípravky, do osudů lidí, kteří čekají na transplantaci, nebo do zákulisí plzeňské ZOO.

VÍCE ZDE

Zdroj: TV Nova

Ulice

První polovina sezony bude plná příběhů o našich oblíbených známých, ale setkáme se i s novými postavami a nevšedními příběhy.

VÍCE ZDE

Zdroj: TV Nova

Ordinace v růžové zahradě 2

Co nás čeká a na co se můžeme těšit? Kamenická nemocnice projde radikální přestavbou. Vznikne nové oddělení urgentního příjmu a změny se nevyhnou ani chirurgii.

VÍCE ZDE

   

Premiérové filmy a seriály na Nově
Na jaké populární seriály a kasovní trháky z pláten kin se můžete těšit na podzim? Dozvíte se ZDE.

Novu Cinemu rozzáří hvězdy stříbrného plátna
Letošní podzim bude na filmovém kanále Nova Cinema opět ve znamení hvězd a populárních seriálů. Poznejte Hranice nemožného s Nova Cinema ZDE.

Světový sport na Nova Sport
Na kanále Nova Sport na podzim uvidíte 2 přímé přenosy UEFA Champions League týdně, Gambrinus ligu, Portugalskou fotbalovou ligu, ruskou Premier Ligu, FA Cup, KHL a mnoho dalších. Stačí si vybrat! Více ZDE.

Nova.cz, TN.cz, DOMA.cz - jsme jednička na trhu!
V celkovém čase, který uživatelé stráví sledováním videí na nova.cz, tn.cz a doma.cz, jsme jednička na českém trhu. 2 540 424 hodin za měsíc! Více ZDE.


Novinky z NOVY