Hledá se spolumoderátorka Leoše Mareše pro Česko Slovenskou show Talentmania!

Aktualizováno 01.05.2014

Leoš Mareš hledá moderátorku

Chcete se stát spolumoderátorkou Leoše Mareše v nejlepší Česko Slovenské show Talentmania? Nyní máte jedinečnou šanci! Pokud máte pocit, že máte moderátorský talent, ukažte, co ve vás je, a staňte se moderátorským kolegou ostříleného spíkra Leoše Mareše. Do „výběrového řízení“ se lze hlásit zavěšením svého videa na webové stránky soutěže, kde bude probíhat hlasování.

Neopakovatelná šance stát se spolumoderátorkou nejžádanějšího spíkra republiky a spolu s ním moderovat nejlepší Česko Slovenskou show Talentmania je tady! Dívky, slečny a ženy od 5 do 99 let, pokud si myslíte, že jste pohotové, vtipné, zkrátka že oplýváte moderátorským talentem, natočte ukázkové video a zavěste ho na stránky www.talentmania.tv. Natočené video by mělo ukázat vaše jazykové schopnosti, smysl pro humor a potenciál stát se moderátorskou hvězdou pořadu Talentmania.
Svá moderátorská videa můžete nahrávat na www.talentmania.tv od dnešní půlnoci do 25. července 2010. O vítězce rozhodnou i návštěvníci webových stránek www.talentmania.tv, kde budou moci dát svůj hlas některé z kandidátek.

Na vítězku čeká kromě spolumoderování nejlepší Česko Slovenské show Talentmania se samotným Leošem Marešem a otevření bran do světa showbussinesu, také setkání s hvězdnou porotou – světovou modelkou, krásnou Alenou Šeredovou, nejoblíbenější slovenskou moderátorkou Adelou Banášovou, proslulým lídrem skupiny Team Paľem Haberou a fenomenálním režisérem Zdeňkem Troškou.

Na vítěze nejlepší Česko Slovenské show Talentmania, která startuje na obrazovkách dvou nejsilnějších televizních stanic České a Slovenské republiky TV Nova a TV Markíza na podzim, čeká astronomická výhra 150 000 eur, tedy téměř 4 miliony korun.

Více informací najdete na internetových stránkách www.talentmania.tv.
 


Novinky z NOVY