Koncert Chceme žít s vámi již potřinácté

Aktualizováno 08.08.2016

Chceme žít s vámi 2007
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Ve čtvrtek 24. dubna se uskuteční již 13. ročník charitativního koncertu Chceme žít s vámi, který pořádá Nadace Nova. Je určen pro mentálně postižené děti a dospělé ze specializovaných ústavů celé České republiky a vystoupí na něm řada předních českých zpěváků.

Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Praha 16. dubna 2008 - Charitativní koncert Chceme žít s vámi, který každoročně pořádá Nadace Nova, se letos uskuteční ve čtvrtek 24. dubna v pražské O2 areně. Začíná ve 14 hodin a je určen pro mentálně postižené děti a dospělé ze specializovaných ústavů celé České republiky. Do moderní haly O2 areny, umožňující účast rekordnímu počtu diváků, se jich sjede na šest tisíc. Ve dvouhodinovém zábavném programu vystoupí špičkoví umělci: Karel Gott, Petr Kolář, Michal David, Iveta Bartošová, Heidi Janků, Helena Zeťová, někteří finalisté soutěže X Factor a skupiny Hamleti, Pestalozzi a Maxim Turbulenc. S tanečními čísly se rovněž představí děti z Dětského domova Severní Terasa v Ústí nad Labem, vítězové loňského pražského finále celoroční soutěže pro děti z dětských domovů celé republiky Hejbejte se a zpívejte s Hankou. Moderování koncertu se již tradičně ujmou Adéla Brousková-Gondíková a Dalibor Gondík. Všichni umělci samozřejmě vystoupí bez nároku na honorář.
Na akci jsou srdečně zváni všichni novináři.

Akreditace pro novináře: do 22. dubna 2008 do 16 hodin na telefonním čísle 233 100 239 nebo e-mailem na adrese veronika.rozumkova@nova.cz


Novinky z NOVY