SOUTĚŽ: „Sex ve městě 2" na doma.cz

Aktualizováno 21.04.2014

Sex ve městě 2
Zdroj: Oficiální zdroj

Sbírejte kódy v oblíbených pořadech TV Nova a na stránkách doma.cz a vyhrajte luxusní výlety do Prahy a do New Yorku ve stylu "Sex ve městě 2“ a spoustu dalších skvělých cen.

3. 6. 2010 do kin vstupuje film „Sex ve městě 2“. TV NOVA je jeho hlavním mediálním partnerem a web Doma.cz jeho mediálním partnerem. K této příležitosti pro vás máme jedinečnou soutěž!

Snila jste někdy o tom, jaké to asi je být Charlotte, Carrie, Samanthou nebo Mirandou ze Sexu ve městě? Mít takový šatník, jako ony? Dopodrobna si prohlédnout, jak Carrie bydlí, ochutnat dortík ze známého pekařství Magnolia, obdivovat obrazy v Charlottině SoHo galerii? A ještě k tomu podlehnout kouzlu nočního Manhattanu? To všechno můžete vyhrát jako hlavní cenu soutěže „Sex ve městě 2", kterou pro vás připravili TV NOVA, Doma.cz a Warner Bros. Pictures od 1. 5. 2010 do 28. 5. 2010.

A to není všechno! K pobytu v New Yorku získáte i luxusní prodloužený víkend v Praze s programem ve stylu "Sex ve městě 2“ pro vás a vaše tři kamarádky, včetně návštěvy VIP projekce filmu.

Pro ostatní jsou připraveny stovky atraktivních cen v podobě dárkových balíčků.

Jak vyhrát?

Soutěž spočívá v tom, že se zaregistrujete a pak už jen sbíráte soutěžní kódy, které se objevují po celou dobu soutěže jak na internetu, tak v oblíbených pořadech TV NOVA.

Sto nejúspěšnějších sběratelů kódů bude každý týden odměněno dárkovým balíčkem. Na závěr soutěže bude ze všech zúčastněných vylosován hlavní výherce luxusních výletů do Prahy (v termínu 2. 6.–6. 6. 2010) a New Yorku pro 2 osoby (na 4 dny v časovém rozmezí říjen–prosinec 2010).

Jak se do soutěže přihlásit?

Nalezený soutěžní kód zadejte do připravného boxu na domovské stránce www.doma.cz. Pro účast v soutěži musíte být starší 18 let a být registrována na internetových stránkách http://doma.nova.cz – registrace ZDE. Ve svém uživatelském profilu musíte zadat jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mail a telefonický kontakt, jinak nebudete do soutěže zařazena.

Jaká je nejlepší herní strategie?

Každý den v období od 1. 5. do 28. 5. 2010 se v budou na stránkách doma.cz a v oblíbených pořadech TV Nova objevovat soutěžní kódy. Úkolem soutěžících je zachytit co nejvíce kódů, vyplnit je do soutěžního formuláře umístěného na www.doma.cz a včas odeslat.

POZOR! Soutěžní kódy mají omezenou platnost. Platnost kódu zveřejněného v televizním vysílání je 5 hodin po skončení pořadu, v němž byl kód odvysílán, a platnost kódu zveřejněného na internetu je do 12:00 hod. následujícího dne. Každý soutěžní kód může soutěžící odeslat pouze jednou. Za každý řádně a včas odeslaný soutěžní kód získá soutěžící 1 bod.

K soutěžnímu formuláři můžete připojit i svoji osobní fotografii. Při odeslání prvního soutěžního kódu je připojení fotografie povinné.

Z hlediska sbírání bodů je to výhodné, protože pokaždé, když zašlete fotku, tak se vám automaticky přičte bod navíc k dobru.

Každý týden trvání soutěže bude ze všech soutěžících, kteří v daném týdnu Soutěže získali nejvíce bodů, vylosováno 100 výherců, kteří získají věcnou cenu v podobě dárkového balíčku.

Losování hlavní ceny proběhne dne 28. 5. 2010.

Výhra je připravena tak, aby si ji užily ženy. Pokud se výhercem hlavní ceny stane muž, je povinen postoupit část hlavní ceny „prodlouženého luxusního víkendu v Praze“ libovolné ženě ze svého okolí, která si může jako doprovod s sebou vzít své 3 kamarádky.

Výherce hlavní ceny bude kontaktován prostřednictvím jím uvedených kontaktních údajů v profilu. Abyste si mohla se svým doprovodem výlet do New Yorku užít, musíte být držiteli tzv. biometrického pasu nebo platného cestovního víza do USA. Cena bude předána až poté, co výherce tuto podmínku splní.

Celkový herní řád se všemi podmínkami soutěže k nahlédnutí ZDE.

Nejčastější kladené otázky a odpovědi

1) Jaká je platnost soutěžních kódů?

Platnost soutěžních kódů je různá.
a) Všechny soutěžní kódy zveřejněné na www.doma.cz jsou platné od 12:00 hod. do 12:00 hod. následujícího dne. Tzn. pokud najdete soutěžní kód v sobotu, je platný od soboty 12:00 hod do neděle 12:00 hod.
b) Všechny soutěžní kódy odvysílané v oblíbených pořadech TV Nova, jsou platné vždy 5 hodin po odvysílání pořadu. Tzn. pokud najdete soutěžní kód např. v Babicových dobrotách, které se vysílají vždy v sobotu od 17:55–18:30 hod, je platný do soboty do 23:30 hod.

2) Mohu soutěžit, když jsem při první registraci nezadala fotku?

Vložení fotografie při první registraci soutěžního kódu je skutečně povinné.
Pokud jste nezadali fotografii při první registraci, bohužel už nemůžete soutěžit o hlavní výhru. Ale nezapomínejte, že šanci na hlavní výhru má stále vaše kamarádka! Tak jí pomozte hledat...

3) Má smysl soutěžit, když jsem nezadala fotografii při první registraci kódu?
Samozřejmě! Stále můžete soutěžit o týdenní ceny – dárkové balíčky. Každý týden se losuje z daného týdne z těch nejaktivnějších "hledačů“!

4) Kde mohu soutěžní kód zadat?
Kód můžete zadat na hlavní stránce www.doma.cz, do formuláře s názvem "Soutěž o luxusní ceny“, který najdete po pravé straně.

5) Jak je to s počtem a získáváním bodů v soutěži?
Za každou registraci soutěžního kódu získáváte 1 bod. Za každou přiloženou osobní fotografii k soutěžnímu kódu získáte 1 další bod. Je na vás, kolik soutěžních kódů najdete a kolik fotografií přiložíte. Pozor! Minimálně 1 fotografie je povinná, a to při registraci prvního soutěžního kódu.

6) Je nějak omezen počet výher na osobu?
Počet výher na osobu omezen není. Tzn. pokud vyhrajete týdenní balíček, stále jste ve hře o hlavní výhru.


Novinky z NOVY