Komedie Bez předsudků bojuje v anketě ANNO!

Aktualizováno 11.04.2014

ANNO 2009 - Bez předsudků

Hitmaker Zdeněk Troška zadaptoval pro TV Nova divadelní hru Bez předsudků. Herecký koncert Jany Paulové a Pavla Zedníčka se uchází o vaše hlasy v anketě ANNO 2009.

Autor legendární trilogie Slunce, seno se po několika úspěšných pohádkách a třech Kameňácích nechal zlákat i na televizní obrazovku, kde zinscenoval úsměvnou divadelní hru Bez předsudků. V konverzační komedii o kamarádství, tajemství a zvědavosti, která se odehrává v jednom motelovém pokoji, excelují Jana Paulová a Pavel Zedníček.

SMS kód nominovaného pořadu:

Bez předsudků | PREDSUDKY

 

Hlasovací formulář ANNO 2009 | Anketní řád ANNO 2009 | Kupón pro zaslání poštou

 

Od 16.1.2010 můžete na portálu Nova.cz hlasovat o vítězích ankety ANNO 2009. Pro úspěšné hlasování je nutné, abyste alespoň v jedné kategorii zvolili první, druhé i třetí místo. Každý uživatel může zaslat denně maximálně jeden hlasovací formulář. Proto hlasujte pro všechny kategorie, pro které chcete, najednou. Vaše hlasy jsou platné teprve po úspěšném odeslání formuláře.


Pro zobrazení hlasovacího formuláře je nutné, aby byla ve Vašem uživatelském profilu vyplněna všechna požadovaná pole. Ve svém profilu musíte mít, pro případ, že byste vyhráli jednu z cen pro hlasující diváky, uvedeno jméno, příjmení a telefonní spojení na Vás. Pokud ve svém uživatelském profilu nemáte vyplněny tyto údaje, doplňte je ZDE.


Pro hlasování musíte být přihlášeni.
 

Tímto způsobem si můžete „vypočíst“, jak má vypadat správná hlasovací SMS pro ANNO 2009:

 

Tvar SMS:
ANO P – pro hlasování v kategorii pořad
ANO M – pro hlasování v kategorii muži
ANO Z – pro hlasování v kategorii ženy

 

Vzor SMS:
ANO P ULICE ORDINACE JUDO
ANO M NOVACEK MRACEK KARAS
ANO Z NOVAKOVA HUSAKOVA MALA

 

SMS zasílejte na telefonní číslo:

 

906 06 09

 

Z jednoho čísla lze hlasovat maximálně 10krát v každé kategorii za celou anketu. Technický servis zajišťuje ERIKA, a.s., Na Příkopě 9–11, Praha 1, 110 00. Cena odesílané SMS je 9 Kč vč. DPH. Další informace o anketě najdete také na teletextu TV Nova strana 385.
 


Novinky z NOVY