NOC FILMOVÝCH NADĚJÍ 2021

14. ročník


KATEGORIE
  • ANIMOVANÝ FILM
  • DOKUMENT
  • HRANÝ FILM
  • SCÉNÁŘ
  • FILM FILMAŘE DO 15 LET
  • NATOČ NOIROVÝ FILM

Noc filmových nadějí má už 14letou tradici a každým rokem se rozrůstá. Vedle starých známých kategorií jsou tu i nové a k tomu náleží i více cen a vyšší výhry pro vítěze!

Máš v šuplíku už natočený film, co zapadá do kategorie ANIMACE, DOKUMENT, HRANÝ FILM či SCÉNÁŘ? Anebo chceš natočit film přímo na míru festivalu? Není problém, máme pro tebe i takovou kategorii. Poprvé NFN vyhlašuje soutěž NATOČ NOIROVÝ FILM na zadání ve spolupráci s Noir Film Festivalem. Stačí, když natočíš film v žánru noir a bude mít maximálně 7 minut! A co že je to “noir“? Na to dostaneš odpověď přímo na těchto stránkách. Své noirové filmy přihlašujte do 30.7.2021. Ty nejlepší filmy promítneme v rámci festivalu Noir film festival, který se uskuteční od 19. do 22.8. na hradě Český Šternberk, kde také vyhlásíme vítěze této kategorie.

Je ti 15 let a méně a bojíš se, že v konkurenci nemáš šanci? Naopak! Podporujeme i ty nemladší a tak máš šanci vyhrát i ty v kategorii FILM FILMAŘE DO 15 LET!

Pro vítěze jednotlivých kategorií je připravena odměna 50.000 korun. Film filmaře do 15 let má šanci vyhrát filmovou techniku, která mu pomůže při jeho další tvorbě!

O vítězích bude rozhodovat odborná porota složená z filmových a televizních profesionálů. Ty nejlepší filmy budou také vysílány na TV NOVA.

Přihlas svůj film a staň se součástí přehlídky nejlepších studentských filmů!

Uzávěrka pro kategorie ANIMACE, HRANÝ FILM, DOKUMENT, FILMAŘ DO 15 LET a SCÉNÁŘ je 12.9. 2021.

V případě dotazů prosím pište na hynek.lorenc@nova.cz

Nastala chyba. Zkuste obnovit stránku a formulář odeslat znovu.
Formulář byl úspešně odeslán!

Přihlašovací formulář

Soupiska použité hudby
Anotace filmu
Krátká synopse – max. 350 znaků vč. mezer
Nahrání filmu

Zde prosím nahrejte váš film: NAHRÁT ZDE
PASSWORD: Nfn2021@

Svůj film nebo scénář můžete zaslat i přes jakoukoliv jinou webovou úschovnu. Odkaz na stažení prosím zašlete na mail hynek.lorenc@nova.cz