Noc filmových nadějí 2023

NOC FILMOVÝCH NADĚJÍ 2023

16. ročník

KATEGORIE

  • ANIMOVANÝ FILM
  • DOKUMENT
  • HRANÝ FILM
  • SCÉNÁŘ
  • FILM FILMAŘE DO 15 LET

Hledáme ty nejlepší studentské filmy!

Noc filmových nadějí je opět tady a přináší možnost mladým tvůrcům ukázat svůj talent!

Je ti 15 let a méně a bojíš se, že v konkurenci nemáš šanci? Naopak! Podporujeme i ty nejmladší a tak máš šanci vyhrát i ty a to v kategorii FILM FILMAŘE DO 15 LET!

Pro vítěze jednotlivých kategorií je připravena odměna 50.000 korun.

O vítězích bude rozhodovat odborná porota složená z filmových a televizních profesionálů. Ty nejlepší filmy budou také vysílány na TV NOVA.

Přihlas svůj film a staň se součástí přehlídky nejlepších českých studentských filmů!

Uzávěrka pro přihlášení je 12.9. 2023 do 24:00 hodin

V případě dotazů prosím pište na [email protected]

Nastala chyba. Zkuste obnovit stránku a formulář odeslat znovu.

Formulář byl úspěšně odeslán!

Přihlašovací formulář

Nahráním souboru souhlasíte s účastí ve festivalu pořádané TV Nova, s.r.o. s názvem NOC FILMOVÝCH NADĚJÍ (dále jen „Festival“). V případě výběru filmu do užší nominace souhlasíte s poskytnutím licence k užití Vašeho audiovizuálního díla a zařazení do pořadu NOC FILMOVÝCH NADĚJÍ vysílané na kanálu NOVA nebo NOC FILMOVÝCH NADĚJÍ – VYCHÁZEJÍCÍ HVĚZDY (dále jen „Pořady) vysílané na kanálu NOVA CINEMA, uvedením snímku v rámci slavnostního vyhlášení Festivalu, uvedení snímku nebo části snímku pro účely propagace Pořadů nebo Festivalu a to na základě smlouvy o poskytnutí licence, která s Vámi bude uzavřena produkcí pořadu. Přihlášením do festivalu souhlasíte se zpracování osobních údajů na základě podmínek užití a GDPR dostupné na https://tv.nova.cz/gdpr.