Can Yaman se po tragédii vrátil k natáčení. Druhá řada oblíbeného seriálu se blíží

Tureckému herci Canu Yamanovi nedávno umřel dědeček, člen představenstva fotbalového klubu Beşiktaş. Herec kvůli tomu odjel zpět do Istanbulu, aby strávil čas s rodinou. Teď se ale vrátil do Itálie a pokračuje v natáčení druhé řady seriálu Barvy Palerma, v originále Viola Come Il Mare.

Fanoušci seriálu netrpělivě očekávají premiéru druhé řady, kterou ale herci stále natáčejí.

Natáčení seriálu Barvy Palerma

Po pauze v natáčení se herci opět sešli na place. A přidal i Can YamanTen se po době strávené v Turecku zase přesunul do Itálie. A jak tomu bylo před dovolenými, i teď herci přidávají na sociální sítě fotky a videa z natáčení. Herečka a hlavní hrdinka seriálu Francesca Chillemi natočila video, na kterém je i Yaman, jak si dává pauzu a ukrývá se před deštěm. Podle italských médií by se měla druhá série Barev Palerma objevit v televizi ještě do listopadu letošního roku, informoval web Italy 24. Zda to tvůrci stihnou, zatím není jisté. Ale už teď se fanoušci těší.

Podívejte se na nejromantičtější scénu mezi Canem Yamanem a Demet Özdemir v telenovela Zasněná láska.

Čas s rodinou

Yaman prožíval v minulém měsíci náročné chvíle, které ale strávil v okruhu rodiny v Istanbulu. Herec na Instagram dokonce přidal fotografii, na které je s rodinou. „Je tak vzácné, že stále nacházíme usměvavou rodinu bez ohledu na cokoli,“ napsal v příspěvku.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Can Yaman (@canyaman)

Božský Can Yaman

I když si dal herec chvíli pauzu od sociálních sítích, nyní je postupně zaplňuje fotografiemi. A to si užívají i jeho fanynky. Herec totiž přidal třeba fotku, na které je zachycený polonahý u moře. „Nemám slov,“ napsala v komentáři jedna z fanynek. Některé ho dokonce označily za boha.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Can Yaman (@canyaman)

V telenovele Recept na lásku si Can Yaman zahrál po boku Özge Gürel.

Seriály s Canem Yamanem sledujte na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější