George, Charlotte a Louis nastupují do školy. Jejich rozvrhy ovlivní královskou rodinu

Princezna Catherine a princ William strávili celé léto se svými třemi dětmi, se kterými se na veřejnosti příliš neukazovali. Prince George, princeznu Charlotte a prince Louise ale už brzy čeká zahájení nového školního roku. Stejně tak se jejich rodiče budou muset vrátit k plnění svých královských povinností.

Kdy se královské děti vrátí do školy? A co bude výrazně ovlivňovat program princezny Catherine a prince Williama?

Princ George, princezna Charlotte a princ Louise jdou do školy

Prázdniny končí nejen pro obyčejné smrtelníky, ale také pro členy britské královské rodiny. Princ George, princezna Charlotte a princ Louise mají už ve středu 6. září obléknout školní uniformy a začít chodit do soukromé školy Lambrook v Berkshire. 

Královské povinnosti princezny Catherine a prince Williama

Krátce poté by se měli princezna Catherine a princ William vrátit ke své královské službě. Jejich denní rozvrh by měl být co možná nejvíce přizpůsoben rozvrhu jejich ratolestí ve škole. Rodiče je totiž pravidelně doprovází při cestě do školy a dbají na to, aby byli doma, když jim skončí.

Princ William a princezna Catherine s dětmi
Princ William a princezna Catherine s dětmi  |  FOTO:  Profimedia

Porušení tradice britské královské rodiny

To je celkem v rozporu s tradicí britské královské rodiny. V minulosti se obvykle rodiče se svými potomky setkávali každý den jen velmi krátce. Princezna Catherine se ale snaží, aby princ George, princezna Charlotte a princ Louise měli co možná nejnormálnější dětství. Protože pochází z jiného prostředí, oceňuje, jak důležité je mít čas na rodinu, uvedl blízký zdroj královské rodiny, kterého citoval časopis People. Podívejte se ve videu níže, jakou proměnou princezna Catherine v průběhu let prošla.

Prázdniny na venkovském sídle Anmer Hall

Během letních měsíců rodina trávila nejvíce času na venkovském sídle Anmer Hall v Norfolku. V jednom rozhovoru princezna Catherine a princ William prozradili, že se tam nejraději věnují pečení a vaření v kuchyni a vytváří různé umělecké a řemeslné výrobky. Nejpodstatnější pro ně ale je to, že se můžou pohybovat na čerstvém vzduchu. 

Pokračování tradice královny Alžběty II.

Nedávno také rodina nějaký čas pobývala na zámku Balmoral ve Skotsku. Právě tam obvykle bývala v srpnu královna Alžběta II. Rodina se tam setkává s přáteli a věnuje se například lovu, rybaření, jízdě na koni a piknikům. Zdá se tedy, že v téhle tradici bude pokračovat i král Karel III.

Sdílet

TOP články

Nejnovější