Pink to na pódiu rozjela s dcerou Willow! Pyšný táta Carey Hart měl na krajíčku

Popová zpěvačka Pink odstartovala ve středu 7. června své velkolepé turné Summer Carnival Tour v Boltonu. Na úplně prvním koncertě se k ní na pódiu připojila také její dcera Willow, která dokázala, že je stejná profesionálka jako její maminka.

Jak Willow vystoupení před tolika lidmi zvládla? A čím dojal všechny fanoušky její táta Carey Hart?  

Pink

Třiačtyřicetiletá zpěvačka Pink to stále umí pořádně rozjet. O tom svědčí její show, která přímo hýřila barvami. Zpěvačka během ní nejen tančila, ale také třeba létala hlavou dolů. Tak to vypadalo na prvním koncertě jejího turné Summer Carnival Tour. 

Cover Me In Sunshine

Kromě toho si pro fanoušky Pink připravila jedno velké překvapení. Na pódiu s ní vystoupila také její dvanáctiletá dcera Willow. Zazpívaly společně píseň Cover Me In Sunshine, která měla premiéru před dvěma lety. Její milý text a pohodová atmosféra dokáže navodit příjemnou náladu snad úplně každému.

Pink s rodinou.
Pink s rodinou.  |  FOTO:  Profimedia

Pyšný táta Carey Hart

Nejenže tím dojaly mnoho fanoušků v publiku, ale na krajíčku měl také táta Carey Hart. Sedmačtyřicetiletý motokrosový závodník sdílel video, na kterém jeho dcera Willow vystupuje po boku maminky Pink před tisícovkami diváků. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Carey Hart (@hartluck)

S mámou na pódiu

Jsem tak hrdý na Willz, že se dostala na pódium s mámou!. Musí to být pro mámu neskutečný okamžik, když je se svou holčičkou na pódiu, rozplýval se v příspěvku na Instagramu. Vypadá to, že první show turné to pořádně rozjela! Nemůžu se dočkat, až to na konci měsíce doženu a uvidím to na vlastní oči, dodal.

Pink
Pink na koncertě Summer Carnival Tour.  |  FOTO:  Profimedia

Dcera Willow

Minulý týden oslavila jejich dcera dvanácté narozeniny. Kde vůbec začít? Tahle holčička mi za posledních dvanáct let změnila život. Moje prvorozená a okamžitě bezhlavá láska, vyjádřil se k tomu bývalý závodník. Takovou lásku podle svých slov nikdy nezažil a nedokáže ji ani vysvětlit.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Carey Hart (@hartluck)

Přání k narozeninám

Jak vysvětluje dál, jeho dcera mu úplně změnila život. Donutila mě dívat se na svět jinýma očima a prožívat věci tak, jak bych je nikdy neprožíval. Děkuji ti, Willow, za všechno, čím jsi, pokračoval Carey Hart. Opravdu cítím, že změníš svět. Miluji tě k zbláznění a ještě milionkrát víc. Všechno nejlepší k narozeninám. Maminka tě udělala skvělou! poblahopřál své dceři.

Dojatá popová diva

Hartova upřímná slova dostala i jeho manželku Pink, se kterou má ještě šestiletého syna Jamesona Moona. Tohle mě rozplakalo jako dítě, okomentovala jeho příspěvek zpěvačka. Budu ti nablízku. Usmívat se s pýchou a úžasem. Jdi na ně, tygře. Všechno nejlepší k narozeninám,” popřála sama Willow.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený P!NK (@pink)

Sdílet

TOP články

Nejnovější