Demi Moore babička, Bruce Willis dědeček. Sladké poprvé díky dceři Rumer

Demi Moore (60) se zabydlela v paměti fanoušků nejen díky thrilleru Striptýz. Svůj status sex symbolu neztrácí ani po narození vnučky Louretty. V roli novopečené babičky jenom kvete a světu opět dokazuje, jak moc spolu klan Willisových drží pohromadě.

Nejstarší dcera Bruce Wilise a Demi Moore Rumer Willis (34) přivedla na svět svého prvního potomka jen před pár týdny. Holčička Louretta si nyní užívá pozornost babičky Demi, která jako správný prarodič drandí po ulicích s kočárkem. 

Kruh se uzavřel

Demi Moore ostatně nechyběla ani u samotného porodu, kterého se zúčastnily i mladší sestry Scout (31) a Tallulah (29). Na den matek pak Demi sdílela dojemnou fotografii s vnučkou i se svým těhotenským bříškem v době, kdy čekala Rumer. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Demi Moore (@demimoore)

A o pořádnou dávku dojetí se postarala také samotná Rumer, která na Instagramu porovnala fotky z vlastního i matčina porodu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Rumer Glenn Willis (@rumerwillis)

Jsme v tom společně

Narození vnučky Willisovým pomáhá zmírnit zármutek z diagnostikované demence Bruce Willise, kterou rodina zveřejnila začátkem letošního roku.

Demi Moore vypadá spíše jako maminka než šedesátiletá babička.  |  FOTO:  Profimedia

​Inspirující příspěvky početné rodiny, na kterých často nechybí ani druhá žena Bruce Willise a jejich dvě dcery, ukazují, jak moc spolu Willisovi drží i v době krize.

Sdílet

TOP články

Nejnovější