Triky Jennifer Aniston: Mladistvý vzhled si udržuje cvičením a jablečným octem

Jennifer Aniston se stále udržuje ve velmi dobré kondici, kterou by jí mohl kdekdo závidět. Herečka navíc prozradila, že se nyní cítí mnohem lépe než ve svých dvaceti letech. V rozhovoru se s fanoušky podělila také o to, jak toho dosáhla.

Jaký je její recept na mladistvý vzhled? A jaký kompliment úplně nesnáší? 

Přátelé

Od posledního dílu populárního seriálu Přátelé sice uběhlo už téměř dvacet let, ale herečka Jennifer Aniston vypadá skoro stejně jako kdysi. Může za to především její zdravý životní styl. Cvičím různě podle toho, jaký mám den a jak se zrovna cítím. V podstatě je pro mě ideální cvičit alespoň tři nebo čtyři dny v týdnu, prozradila pro časopis Cosmopolitan.

Baculka Jennifer Aniston

Zároveň vysvětlila, že ne vždy měla takový přístup. Zvlášť jako teenagerka často jedla hranolky, omáčky, sendviče a další nezdravé věci. Vždycky jsem byla taková trochu kulatá, baculatá a moc jsem se nestarala o to, co se děje v mém těle. Prostě jsem si tak nějak dávala, co jsem chtěla. Ale potom jednou jeden agent zmínil, že jsem trochu kulatá, vzpomínala. To ji přimělo zamyslet se a od té doby začala více řešit, jak se chová ke svému tělu.

Jennifer Aniston
Jennifer Aniston  |  FOTO:  Profimedia

Tipy na mladistvý vzhled

Podělila se také o to, jak vypadá její obvyklé ráno. Probudím se, umyju si obličej a použiju různé pleťové vody a lektvary. Vezmu psy ven a nakrmím je. Potom si dám vodu o pokojové teplotě s lžící jablečného octa. To je něco, co jsem začala dělat v posledních několika měsících, a úplně to mění hru. Pak medituju, podívám se na mobil a jdu do světa, řekla k tomu představitelka Rachel.

Lepší kondice než ve dvaceti

Herečka si užívá, že se ve svých čtyřiapadesáti letech cítí mnohem lépe než kdy dříve. Jsem v lepší kondici než ve dvaceti, cítím se lépe na těle i na duši. Všechno je o 100 % lepší, shrnula své pocity Jennifer Aniston, kterou citoval časopis People.

Přátelé.
Šestice herců ze seriálu Přátelé.  |  FOTO:  TV Nova

Na svůj věk vypadáš skvěle

Jestli něco Jennifer Aniston vyloženě nesnáší, tak jsou to nešikovně formulované pochvaly na její vzhled. Konkrétně ji hodně štve věta: Na svůj věk vypadáš skvěle. Když jí někdo tohle řekne, musí se hodně držet. Přivádí mě to k šílenství, nemůžu to vystát. Je to zvyk společnosti, že máme takové značky jako: No, ty jsi v tomhle stadiu, takže pro tvůj věk...' Ani nechápu, co to znamená,” rozčiluje se.

Šediny

Nedávno herečka příjemně překvapila všechny fanoušky, když se jim ukázala se šedinami ve vlasech. Ve videu tímto způsobem propagovala svou vlastní řadu vlasových přípravků. Za svou přirozenost sklidila velkou chválu. Vaše šedivé vlasy jsou krásné. Moc vám to sluší a ještě víc vám vyniknou oči,” napsal jeden. Děláte čest ženám na celém světě a ukazujete, jak krásné je stárnutí. Jste pozoruhodná dáma,” rozplýval se druhý. 

Seriál Přátelé sledujte pravidelně na Nova Fun.

Sdílet
  • #Jennifer Aniston

TOP články

Nejnovější