Sexbomba Eva Mendes dodává odvahu ostatním ženám: Holím si obličej a miluju to!

Herečka Eva Mendes šla doslova s kůží na trh. Snaží se zbořit stigma kolem žen, které si depilují obličej. Sama prozradila, že si nechává odstraňovat chloupky z této oblasti velmi často. Dokonce sdílela video, na kterém tuto proceduru podstupuje.

Jak to herečka vtipně okomentovala? A jaké byly reakce jejích fanoušků?

Bohyně Eva Mendes

Devětačtyřicetiletá Eva Mendes dodává odvahu ostatním ženám. I když vám třeba rostou chloupky na obličeji, neznamená to, že nemůžete být bohyněmi. Ostatně ona sama je toho zářným příkladem, protože se řadí mezi nejpůvabnější hollywoodské herečky a jejím partnerem je jeden z nejžádanějších mužů světa Ryan Gosling.

Holím si obličej!

V příspěvku na Instagramu herečka sdílela dokonce video, na kterém si nechává depilovat obličej procesem, kterému se říká dermaplaning. Holím si obličej! Ke včerejšímu příspěvku jsem dostala spoustu komentářů od žen, které si holí obličej už léta. No, myslím, že dermaplaning je vhodnější slovo, ale je to tak, jak to je, a já to miluju! okomentovala to Eva Mendes. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Eva Mendes (@evamendes)

Medvědí žena

Nebála se ani odpovídat na intimní dotazy svých fanoušků, od kterých měla hodně pozitivních reakcí. Například prozradila, v čem je největší rozdíl po proceduře. Make-up a hydratační krém jdou nanést mnohem snáze, vyzdvihla jeden z přínosů v komentáři, který citoval web Just Jared. Jsem prostě chlupatá. Můj kubánský táta je medvědí muž a já jsem jeho miniaturní verze, vysvětlila s humorem herečka.

Eva Mendes
Eva Mendes  |  FOTO:  Profimedia

Dorůstání chloupků

Sdílela také to, že tento proces absolvuje poměrně dost často. Jsem zvíře, takže to potřebuju pravděpodobně každý druhý den! podělila se s ostatními. Chloupky jí prý dorůstají ještě rychleji, když má zimnici. Doslova si můžu holit nohy ve sprše a dostat zimnici a pak je celá moje práce v čudu, napsala a přidala k tomu vysmátý smajlík. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Eva Mendes (@evamendes)

Místo nákupů chodí na dermaplaning

Zároveň si dobře uvědomuje, že pro někoho může být nepředstavitelné chodit na takovou proceduru v tak vysoké frekvenci. Tohle je moje rozmařilost. Některé ženy sbírají kabelky nebo boty, ale já na nákupy moc nejsem. Šetřím si proto na tohle, shrnuje to hvězda filmu Hitch: Lék pro moderního muže. 

Film Za borovicovým hájem s Evou Mendes a Ryanem Goslingem sledujte na Voyo!

Sdílet
  • #Eva Mendes

TOP články

Nejnovější