Od Hannah Montany k Malému Sheldonovi: Zjistěte, proč je vám tvář Emily Osment tak povědomá

V páté sérii sitcomu Malý Sheldon přibyla nová postava Mandy, kterou ztvárňuje Emily Osment. Její tvář je divákům pravděpodobně hodně povědomá, i když možná neví odkud. Tahle herečka se ale na televizních obrazovkách objevuje už od útlého dětství. Zahrála si například v sérii Spy Kids nebo hitu Hannah Montana.

Víte, ve kterém oceňovaném filmu hrál její bratr? A jaký vztah má herečka s Miley Cyrus?

Malý Sheldon

K hereckému obsazení seriálu Malý Sheldon, který je prequelem Teorie velkého třesku, přibyla v páté sérii herečka Emily Osment. Její postava Mandy se dá dohromady se starším bratrem Sheldona Georgiem. Navzdory jejich třináctiletému věkovému rozdílu spolu začnou chodit a narodí se jim dcera Constance. Mandy se tak rychle stala součástí celé rodiny.

Malý Sheldon.
Montana Jordan a Emily Osment v seriálu Malý Sheldon.  |  FOTO:  Profimedia

Spy Kids

Mnoha fanouškům určitě přišla Emily Osment odněkud povědomá. Není divu, už jako dítě totiž hrála drsnou agentku Gerti v sérii Spy Kids. Její roztomilé culíky, díky kterým mohla létat, jsou naprosto nezapomenutelné. 

Emily Osment
Emily Osment ve filmu Sky Kids.  |  FOTO:  Profimedia

Hannah Montana

Nejvýraznější rolí Emily Osment byla určitě Lilly Truscott v úspěšném seriálu Hannah Montana. V něm dostala možnost předvést svůj komediální talent, který je pro ni velmi specifický. Ztvárnila nejlepší kamarádku popové superstar v podání Miley Cyrus. 

Emily Osment a Miley Cyrus.
Emily Osment a Miley Cyrus.  |  FOTO:  Profimedia

Vztah s Miley Cyrus

I když jejich postavy byly jako sestry, ve skutečnosti měly jejich představitelky komplikovanější vztah. Často mezi nimi totiž docházelo ke střetům. Teď to ale vypadá, že všechny konflikty po letech urovnaly a opět jsou kamarádkami. 

Mladí a hladoví

V roce 2014 se Emily Osment stala hlavní hvězdou komediálního sitcomu Mladí a hladoví, ve kterém ztvárnila talentovanou kuchařku Gabi. V seriálu naváže velmi zvláštní a silný vztah se svým zaměstnavatelem, kterým je vlivný podnikatel.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Emily Osment (@emilyosment)

Pěkně chytré

S postavou podivínského Sheldona Coopera toho má herečka společného víc, než by se na první pohled mohlo zdát. V komediálním seriálu Pěkně chytré hrála přehnaně upjatou knihomolku Chelsea, která mu je velmi podobná. Když se nastěhuje ke své mladší sestře a jejím přátelům do Los Angeles, o názorové střety není nouze.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Emily Osment (@emilyosment)

Šestý smysl

Pokud je vám představitelka Mandy povědomá, může to být také tím, že možná znáte jejího staršího bratra Haleyho Joela Osmenta. Ten se jako malý stal hvězdou filmu Šestý smysl. Jeho postava osmiletého chlapce Colea Seara vidí totiž duchy, s čímž mu pomáhá psycholog Malcolm Crowe v podání Bruce Willise.

Seriál Malý Sheldon sledujte pravidelně na Nova Fun.

Sdílet

TOP články

Nejnovější