Ani představitel Thora není nesmrtelný. Chris Hemsworth čelil děsivému zjištění

Ani představiteli nezničitelného Thora Chrisu Hemsworthovi se nevyhýbají myšlenky o životě a smrti. Herec přiznal, že ho velmi zasáhla nehoda jeho kolegy Jeremyho Rennera, která se mu málem stala osudnou.

Jak na nehodu reagovali herci ze série Marvel? A která blízká osoba nedávno Chrise Hemswortha opustila?

Nehoda Jeremyho Rennera

Jeremy Renner, který se proslavil jako Hawkeye ve filmech ze světa Marvelu, vyděsil na začátku roku všechny své fanoušky. Potkala ho děsivá nehoda, během které ho přejel jeho vlastní sněžný pluh. Byl tehdy ve velmi vážném stavu a musel být okamžitě přepraven do nemocnice.

Chat Avengers

Celá událost velmi zaskočila také jeho kolegy ze série Marvel, kteří o tom okamžitě začali diskutovat ve společném chatu. Všichni jsme to řešili v našem chatu Avengers. Bylo to divoké. Nikdo z nás pořádně nevěděl, jak vážné to je, vzpomínal Chris Hemsworth v rozhovoru pro britský magazín GQ

Chris Hemsworth
Chris Hemsworth  |  FOTO:  Profimedia

Uvědomění Chrise Hemswortha

Herec si kvůli tomu tehdy uvědomil jednu hodně podstatnou věc. Myslím, že takové věci vedou k okamžitému uvědomění si: Páni, kdokoliv z nás může kdykoliv odejít',“ prozradil, co se mu tenkrát honilo hlavou. Následně Jeremymu Rennerovi Chris Hemsworth a několik dalších kolegů z Marvelu poslali přání brzkého uzdravení.

Ztráta blízkých

Představitel Thora v poslední době moc dobře pocítil, jaké to je někoho ztratit. Nedávno totiž zemřel jeho třiadevadesátiletý dědeček, který trpěl Alzheimerovou chorobou. Dostáváme se do věku, kdy začínáme ztrácet lidi, které máme rádi, vyjádřil se k tomu. 

Chris Hemsworth s rodinou
Chris Hemsworth s rodinou na premiéře filmu Thor  |  FOTO:  Profimedia

Neurodegenerativní onemocnění

Zdraví je pro Chrise Hemswortha nyní na prvním místě. Dokonce kvůli němu odmítá některé pracovní nabídky, aby mohl zvolnit tempo a věnovat se svým třem dětem, které má s herečkou Elsou Pataky. Není tomu dlouho, co se dozvěděl nepříjemnou diagnózu. Má totiž oproti ostatním osmkrát až desetkrát vyšší pravděpodobnost, že se bude potýkat s neurodegenerativním onemocněním. Není tedy divu, že kvůli tomu v životě některé věci přehodnotil. 

Více o herci naleznete na Kinoboxu.

Film Rivalové s Chrisem Hemsworthem sledujte na Voyo!

Sdílet
  • #Chris Hemsworth

TOP články

Nejnovější