Vyšla jim kariéra i manželství: Tohle jsou neznámé ženy Batmana, Thora i Hannibala

Ve filmech jsou neohrožení hrdinové, kteří vlastními pěstmi dokáží zachránit celý svět. Co na tom, že ve svých luxusních rezidencích pohazují značkové ponožky a v mramorových koupelnách nechávají nahoře záchodové prkénko. Družkám Chrise Hemswortha či Toma Hardyho budeme přesto vždy potají závidět!

Kdo jsou ženy, které ukradly srdce největším mužským sex symbolům současnosti? Jak se seznámili a proč jim manželství vydrželo i v turbulentním Hollywoodu? Poznejte vaše sokyně zblízka!

Chris Hemsworth a Elsa Pataky

Hollywoodská zlatíčka se seznámila už v roce 2010 a své ano si řekla jen po pár měsících randění. Ačkoliv unáhlená manželství často nekončí dobře, španělská modelka a představitel Thora patří k nejstabilnějším párům showbusinessu. 

Chris Hemsworth s rodinou
Chris Hemsworth s rodinou na premiéře filmu Thor  |  FOTO:  Profimedia

​Společně vychovávají tři děti – dceru Indii Rose a dvojčata Sashu a Tristana.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Elsa Pataky (@elsapataky)

Mads Mikkelsen a Hanne Jacobsen

Ač bychom to do drsně charismatického Madse Mikkelsena neřekli, před herectvím si vyzkoušel také dráhu profesionálního tanečníka. V té době se seznámil s choreografkou Hanne Jacobsen, s níž žije už od roku 1983! Z jejich svazku vzešla dcera Viola a syn Carl. To na světoznámého Hannibala není vůbec špatné! 

Christian Bale a Sibi Blažic

Batman svou femme fatale poznal už v roce 2000, kdy Sibi Blažič dělala asistentku Winoně Rider (Bale s ní zazářil ve filmu Malé ženy). Sibi mu prý učarovala natolik, že se rozhodl změnit názor na manželství, do kterého nikdy nechtěl jít – svou vyvolenou si vzal na rychle zorganizovaném obřadu. Mají děti Emmaline a Josepha.

Christian Bale a jeho žena Sibi Blažic jsou manželé už od roku 2000.  |  FOTO:  Profimedia

​​Paul Rudd a Julia Yaeger

Seznámení Paula Rudda a jeho partnerky je jako vystřižené z romantické komedie. V době, kdy se z Rudda začala stávat vycházející hvězda, navštívil herec PR kancelář, ve které pracovala také Julia. Když si zde po schůzce zapomněl svůj batoh, odnesla mu jej do bytu jeho známých. Herec poté neváhal a blonďatou publicistku pozval na rande. Od jejich prvního setkání uplynulo už 28 let a vzešly z něj děti Jack Sullivan a dcera Darby.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Paul Rudd ? (@paulrudd_)

Matthew McConaughey a Camila Alves

Kdo říká, že svou drahou polovičku nemůžete potkat při křepčení na diskotéce? Seznámení brazilské modelky a známého herce prý proběhlo v přeplněném klubu. V něm se Matthew McConaughey rozhodl svou ženu přilákat neustálým očním kontaktem. A jak se zdá, podařilo se. Slovo dalo slovo a v roce 2012 si řekli své ano. 

FOTO:  Profimedia

​Společně mají dva syny Leviho, Livingstona a dceru Vidu.

Sdílet

TOP články

Nejnovější