Kaley Cuoco měla během těhotenství zvláštní choutky! Při natáčení spotřebovala tuny ledu

Dceři Kaley Cuoco nejsou ještě ani tři měsíce, ale už má vytříbený hudební vkus! Místo obvyklých písní pro děti u nich doma totiž hraje úplně jiná hudba. Hvězda Teorie velkého třesku prozradila, že její prvorozená dcera Matilda ze všeho nejraději poslouchá kapelu Jonas Brothers.

Jak je Matilda objevila? A k čemu Kaley Cuoco vyzvala Jonas Brothers?

Kaley Cuoco v roli matky

Každý z nás má jiný hudební vkus a některým se tříbí už ve velmi nízkém věku. Například dvouměsíční holčička Kaley Cuoco Matilda v tom má už odmala dost jasno. Herečka prozradila, že když se snaží s partnerem Tomem Pelphreym uklidnit svou dceru, nejlépe na to fungují právě písně skupiny Jonas Brothers.

Láska k Jonas Brothers

„Zapnuli jsme to a já si myslela, že je to náhoda, a ona poslouchala,“ řekla k tomu představitelka Penny z Teorie velkého třesku v rozhovoru pro magazín E! News. „Pak jsem to další večer pustila v koupelně, když plakala a zase se podívala nahoru a poslouchala,“ vysvětlila. „Takže jsem si řekla: ‚Aha, to není náhoda.' Ona je miluje. Takže její první zamilovanost je do Jonas Brothers,“ žertovala herečka.

Kaley Cuoco
Kaley Cuoco  |  FOTO:  Profimedia

Twinkle Twinkle Little Star

I když žádného dalšího interpreta nezbožňuje tak jako je, má Matilda také moc ráda píseň Twinkle Twinkle Little Star. Kaley Cuoco proto vymyslela něco, co by u nich doma sklidilo velký úspěch. „Kdyby Jonas Brothers mohli nahrát Twinkle Twinkle Little Star, bylo by to pro naši domácnost opravdu skvělé,“ okomentovala to.

Kaley Cuoco a Jonas Brothers
Kaley Cuoco a Jonas Brothers  |  FOTO:  Profimedia

Based on a True Story

Ještě tři týdny před porodem herečka pracovala na novém seriálu Based on a True Story, který bude mít premiéru 8. června. Ukázalo se, že natáčení bylo náročné nejen pro ni, ale také pro její kolegy. Ti totiž museli jíst všechno jídlo, na které měla zrovna chuť. „Taco Bell, Del Taco, koblihy – bylo to znepokojující. Všichni si museli po konci natáčení pořídit trenéry a byli na mě naštvaní. Musela jsem všem platit trenéry a členství v posilovně,“ prozradila Kaley Cuoco. Nejdivnější věcí, na kterou měla během těhotenství chuť, byl pak led, který na place neustále chroupala.

Seriál Teorie velkého třesku sledujte pravidelně na Nova Fun!

Sdílet

TOP články

Nejnovější