Nejbohatší herci z Gilmorových děvčat: Kuchařka Sookie je strýček Skrblík

Od debutu v roce 2000 se Gilmorova děvčata stala jedním z nejoblíbenějších seriálů všech dob. A spolu s tím rostla i popularita hlavních herců. Jaké jmění mají dnes představitelé Rory, Lorelai, Luka nebo kuchařky Sookie?

Gilmorovým děvčatům se podařilo posunout mnoho herců do popředí a ukázat jejich talent celému světu. Díky tomu získali i další lukrativní nabídky a z některých herců jsou dnes hollywoodské hvězdy, čemuž odpovídají i jejich příjmy. Web Just Jared interpretuje seznam zveřejněný na stránkách Celebrity Net Worth, kde je uvedeno finanční jmění všech hlavních hrdinů seriálu.

Nejbohatší herečka

Na prvním místě se drží představitelka kuchařky Sookie St. James, herečka Melissa McCarthy. Gilmorova děvčata ji katapultovala do světa showbyznysu a dnes by měla mít na svém kontě 90 milionů dolarů, takže téměř 2 miliardy korun.

Melissa McCarthy
Melissa McCarthy disponuje největším majetkem ze všech hvězd seriálu Gilmorova děvčata.  |  FOTO:  Profimedia

Lorelai, Rory, Luke

Špatně na tom není ani představitelka Lorelai Gilmorové, i když oproti Melisse McCarthy značně pokulhává. Čisté jmění herečky Lauren Graham je údajně 15 milionů dolarů, čili 330 milionů korun. Stejně je na tom i herec Scott Patterson, známý jako majitel kavárny a současně osudová láska Lorelai Luke Danes.

O milion dolarů méně, tedy 14, má na svém kontě představitel Deana Forestera, herec Jared Padalecki. Představitelka Rory, herečka Alexis Bledel, má mít na svém kontě 6 milionů dolarů, v přepočtu 132 milionů korun.

Lauren Graham, Alexis Bledel
Herečky Lauren Graham a Alexis Bledel jako Lorelai a Rory.  |  FOTO:  TV Nova

Prarodiče Richard a Emily

Zámožní prarodiče Gilmorovi ve skutečnosti taky nestrádají. Zesnulý Edward Herrmann, který představoval dědečka Richarda, měl majetek ve výši 10 milionů dolarů, v přepočtu 220 milionů korun. Herečka Kelly Bishop, která v seriálu hrála maminku i babičku Emily, disponuje příjmem 4 miliony dolarů, tedy 88 milionů korun.

Keiko Agena
Herečka Keiko Agena, představitelka Lane Kim, má ze všech herců nejmenší čistý příjem.  |  FOTO:  Archiv TV Nova

​Na posledním místě v žebříčku je herečka Keiko Agena alias nejlepší kamarádka Rory Lane Kim. Její majetek je vyčíslený na 300 tisíc dolarů, takže více než 6,5 milionů korun.

Seriál Gilmorova děvčata sledujte každý den na Nova Lady.

Sdílet

TOP články

Nejnovější