Tom Cruise má smůlu: Shakira prý randí se slavným závodníkem F1

Počet koní pod kapotou závodníka Lewise Hamiltona by dokázal přilákat nejednu ženu. Není proto divu, že upoutal i pozornost samotné Shakiry, která se na jeho dechberoucí výkon přijela podívat až do Španělska. Co víc, nechyběla ani na nevinném posezení s přáteli poté, co Hamilton obhájil skvělé druhé místo.

Otázkou tedy je, rodí se nám před očima nový hvězdný pár? Mnohé indicie prozrazují, že ano!

Štěstí hledej v latinské Americe

Lewis Hamilton je single už nějakou dobu. Od doby, kdy se po osmi letech turbulentního vztahu rozešel s Pussycat Doll Nicole Scherzinger, lítal ze vztahu do vztahu rychlostí F1. Do jeho stáje údajně nakoukly krásky jako Rita Ora, Kendall Jenner, Rihanna či Nicky Minaj. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Shakira (@shakira)

Na nedávné tiskové konferenci na Grand Prix v Barceloně slavný závodník přiznal: „Jsem single už nějakou dobu, měl bych si najít hispánskou slečnu,“ přiznal jásajícímu davu.

Jen krátce nato na Grand Prix dorazila i kolumbijská zpěvačka Shakira. Jedna a jedna si ale fanoušci spojili až ve chvíli, kdy na veřejnost unikla fotka z oslav jeho druhého místa. Po boku mu nesedí nikdo jiný než samotná bohyně břišních tanců!

Shakira, Lewis Hamilton
Lewis Hamilton s Shakirou slavil v jednom z barcelonských barů.  |  FOTO:  Instagram @hamiltonsplanet

Piqué kdo?

Shakira je single od roku 2022, kdy ji fotbalistka Gerard Piqué opustil kvůli mladší studentce. Rozruch vzbudil nejen rozchod slavného páru, ale i vydání její revenge písně, v níž odchod jejího partnera přirovnává k výměně Rolexek za levné hodinky Casio.

FOTO:  isifa.com

Tom Cruise se neumístil

Ačkoliv je Shakira matkou dvou dětí Milana (9) a Sashi (6), pro spoustu mužů nepřestává být sex symbolem číslo jedna. Na závodě se o ni pokoušel i Tom Cruise, který ale oproti Hamiltonovi nedokázal dotáhnout pozvání na rande do cílové rovinky.

Sdílet

TOP články

Nejnovější