Neprůstřelný vůz, koťátka i bezzubá prostitutka: Tohle jsou nejbizarnější požadavky celebrit!

O tom, že některé celebrity mají hvězdné manýry, si štěbetají i ptáci na střeše. Nad některými však zůstává rozum stát. Jejich požadavky jsou často až bizarní a je obtížné je splnit. Kromě luxusního ubytování, prvotřídního personálu a jídla pro opravdové gurmány mají celebrity požadavky, které vás rozhodně vyvedou z míry.

Pokud se zpěvák nebo kapela rozhodnou jet na turné, většinou musí počítat s tím, že budou odloučení od rodiny. Zpěvák a spoluzakladatel Coldplay Chris Martin má proto požadavek, že z každého města, kde kapela vystupuje, chce mít možnost poslat domů rodině pohlednice.

Sto holubic a dvacet koťátek

Každá žena miluje květiny. Katy Perry dokonce natolik, že pro své koncerty má konkrétní seznam. Jedná se o bílé a fialové hortenzie, růžové a bílé růže a pivoňky. Pokud ty nejsou k dispozici, spokojí se sezonními květy, ale pouze v bílé barvě, včetně orchidejí.

Zdají se vám tyto požadavky v pořádku? Tak tu pro vás máme opravdovou perličku! Zpěvačka Mariah Carey požaduje odkladač na žvýkačky, ohybatelná brčka a pozor, nyní přichází na řadu to nejlepší – zpěvačka má na svém seznamu také zvířata. Během koncertu v Londýně si Carey vyžádala sto bílých holubic a dvacet koťátek. Slabost má také pro šťěňátka.

Přehnaná hygiena

​Justin Timberlake si potrpí na úklid. Po personálu v Manchester Aréně si vyžádal, aby každé dvě hodiny dezinfikoval každou kliku dveří v jeho šatně a všechny dveře vedoucí na pódium.

Marilyn Manson, jehož vzhled je pro mnohé velmi kontroverzní, má také velmi kontroverzní podmínky. Zpěvák si potrpí na gumové medvídky Haribo, popcorn nebo absinth. Nejspíš si říkáte, co je na tom kontroverzního? To nejlepší jsme si nechali na konec. Na jeho seznamu totiž nechybí požadavek na plešatou prostitutku bez zubů.

​Tlaková lahev během koncertu

Madonna patří mezi největší zpěvačky všech dob. A podle toho také vypadají její požadavky. Královna popu se totiž chce během svého turné cítit jako doma a v tomto případě to platí doslova a do písmene. Madonna si totiž vozí s sebou svůj vlastní nábytek.

Lady Gaga je často označována za královnu bizarních kostýmů. Za dobu své kariéry hned několikrát dokázala, že toto označení je právoplatné. A asi vás nepřekvapí, že kromě outfitů si potrpí také na trochu nevšední požadavky. Během vystoupení nesmí v její šatně chybět tlaková lahev naplněná kyslíkem a plakáty Davida Bowieho, Eltona Johna nebo skupiny Queen.

Pokoj pro paruky

​Sean John Combs známý jako P. Diddy si potrpí na kvalitní koňak. Rapper požaduje rovnou dvě lahve koňaku Hennessy. U alkoholu ale nezůstaneme. Jeho dalším nezvyklým přáním je neprůstřelný vůz Maybach, což, uznáváme, musí být oříšek sehnat!

Když se Cher pokoušela prodat své luxusní sídlo, málokoho by napadlo, že součástí domu je také speciálně temperovaná místnost na paruky. Na ty si zpěvačka natolik potrpí, že během vystoupení v Londýně vyžadovala celý pokoj pro své paruky.

Sdílet

TOP články

Nejnovější