Sexy Channing Tatum jako táta roku: Kvůli dceři Everly se dokonce naučil zaplétat copánky!

Charismatický herec a tanečník Channing Tatum prozradil, jak zvládá život svobodného táty. „Krásné, naplňující, ale nesmírně náročné,“ říká. Jaké dává dceři hranice? Proč si malá Everly zamilovala keltskou hudbu? A co se herec musel naučit podle videa?

Hvězda filmů Bez kalhot, 21 Jump Street nebo Milý Johne má ze vztahu s herečkou Jennou Dewan desetiletou dceru Everly, kterou mají ve střídavé péči. I když ženy po celém světě z Channinga šílí, v současné době nemá po svém boku žádnou partnerku, a tak je na holčičku sám.

Výchova podle Channinga Tatuma

Podle Tatuma je nejdůležitější nastavit dítěti hranice. „Kupodivu, i když děti nechtějí hranice, vlastně je potřebují. Když pochopí pravidla, klesá jejich úzkost a stres. Říkáme jim domácí pravidla,“ prozradil herec v rozhovoru, který cituje magazín People. Co patří mezi taková pravidla? „Musí odnést talíř do dřezu, uložit si oblečení, vyčistit zuby. Prostě úplně normální, jednoduché věci,“ vysvětluje Channing Tatum.

Channing Tatum
Channing Tatum má s bývalou ženou Jennou Dewan desetiletou dcerku.  |  FOTO:  Profimedia

Pohádkové knížky Sparkella

Herec pro svou dceru a další děti napsal pohádkové knížky Sparkella, které vydal v letech 2021 a 2022. Nyní spatřilo světlo světa třetí pokračování. Zdá se, že je bezkonkurenčním tátou, i když přiznává, že si rodinný život a výchovu dítěte představoval trochu jinak. 

Jak se Channing Tatum naučil zaplétat vlasy

„Neplánoval jsem být svobodným otcem a byl jsem dost nervózní. Říkal jsem si: ‚Je to holka.' Proto jsem například hledal na YouTube, jak jí zaplést vlasy. Nechtěl jsem být táta, který ji přivede do školy a bude vypadat, jako by právě spala na ulici,“ říká Tatum, který dodává, že možná právě díky sérii knih opravdu přišel na to, jak mluvit s malou holčičkou.

Everly a její osobitý styl

Malá Everly má osobitý hudební vkus. Ráda by vyrazila na koncert Taylor Swift a zajímá se o keltsko-irskou hudbu. „Ona prostě miluje všechno kouzelné  víly, elfy… A když se podíváte na YouTube, ve všech klipech keltsko-irské hudby jsou víly, takže tak to začalo. Keltskou hudbou je posedlá a keltsko-irské tance spolu dokonce tancujeme,“ dodává Channing Tatum.

Filmy s Channingem Tatumem sledujte na Voyo!

Sdílet
  • #Channing Tatum

TOP články

Nejnovější