Can Yaman ohromil fanynky. Sexy muž ze Zasněné lásky přiznal, co na něj platí

Can Yaman patří mezi oblíbené turecké herce, kterým se podařilo prorazit i v zahraničí. Momentálně je v Itálii, kde se objevil v seriálu Barvy Palerma a čeká ho další projekt. Jeho pohledná tvář uchvátila nejednu fanynku. Can na Instagramu zveřejnil trik, kterým si udržuje zdravou pleť. Co herec používá?

Není neobvyklé, že si muži kupují make-up. V dnešní době se proto kosmetické firmy zaměřují i na ně. Turecký herec Can Yaman se stal tváří jedné z nich. Kvůli tomu přiznal fanynkám, že používá make-up, především pak hydratační krém. Dá se říct, že je výhoda mít doma muže, který vám půjčí make-up, když vám dojde ten váš.

Dokonalá tvář Cana Yamana

Fanynky novinou Can rozhodně nijak nepobouřil, ale právě naopak. Hned začaly přidávat komentáře o tom, že je dokonalý sám o sobě a něco takového ani používat nemusí. „Vypadá to na vás skvěle, ale myslím, že toho moc nepotřebujete. Vaše krása je přirozená,“ napsala fanynka. 

Drsný trénink

Není to jediná věc, díky které se herec udržuje. Často také sportuje a videa zveřejňuje na Instagramu. Kromě toho trénoval i bojové umění a jízdu na koni pro roli v seriálu El Turco.

Na novou roli se herec těší, protože to bude oproti romantickým seriálům, ve kterých se doteď objevoval, změna. Seriál totiž pojednává o vojákovi, který bude bojovat za práva obyvatel italské Moeny v roce 1683, uvedl web IMDb.

Romantické seriály s Canem Yamanem sledujte na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější