Nevěra se nevyhnula ani dokonalé Natalii Portman. Manžel ji podvedl s ekologickou aktivistkou

Když se Natalie Portman (41) seznámila s tanečníkem a baletním choreografem Benjaminem Millepiedem (45), vypadlo to na pohádkovou romanci. Jenže i celebrity jsou jen smrtelníci a ani jim se nevyhýbají partnerské krize. Ta potkala slavnou herečku a jejího chotě už loni, kdy to mezi ní a otcem jejích dvou dětí vypadalo na rozvod. Manželství, které se oba snaží udržet, navíc zviklala i jeho aférka s mladinkou francouzskou aktivistkou Camille Étienne (25).

S tou byl Millepied francouzským deníkem Voici přistižen ještě 24. května. Oba podle fotografií vešli odděleně do stejné budovy a ve stejný čas ji pak zvlášť opustili. Tajná schůzka se měla odehrát jen pár dní poté, co si Natalie Portman a Bejamin Millepied jako dokonalý pár užívali sešlost v Paříži.

Krize Natalie Portman a Bejamina Millepieda

Aférka údajně rozvířila už tak prohlubující se krizi v manželství, kterou Portman a Millepied prožívají. Vztah se prý ale oba pokoušejí zachránit kvůli svým dvěma dětem – synu Alephovi (12) a dceři Amelii (6), které střídavě vychovávají v Paříži a v Los Angeles.

FOTO:  profimedia.cz

​Camille Étienne

Étienne ve Francii platí za ekologickou celebritu. Napsala knihu Za ekologický vzestup: Překonání naší kolektivní bezmoci. Francouzský Vanity Fair ji navíc zařadil mezi 50 žen, které formovaly rok 2020.

Černá labuť

Natalie Portman se s Millepiedem seznámila v roce 2009 během natáčení oceňovaného snímku Černá labuť, za který herečka v roce 2011 dostala Oscara. Millepied v něm zastával nejen roli choreografa, ale na mnoha záběrech s Natalií Portman i tančí. To, jakých přešlapů se v budoucnu precizní tanečník dopustí, by zřejmě netipoval ani jeden z nich.

Ať už to mezi nimi dopadne jakkoliv, rozvedení fanoušci si mohou alespoň oddechnout, že v tom nejsou sami.

Sdílet
  • #Natalie Portman

TOP články

Nejnovější