Brad Pitt zuří: Angelina Jolie prodala jejich vinice ruskému oligarchovi

Právní bitva mezi Angelinou Jolie a Bradem Pittem je všechno, jen ne hezká. Pár se aktuálně soudí i kvůli rezidenci a vinicím v Chateau Miraval.

Pitt do Chateau Miraval investoval značnou část jmění. Angelina ale prodala svůj podíl ruskému oligarchovi, což značně znevýhodňuje jeho pozici.

Brad Pitt je pořádně naštvaný

Podle Pitta se jednalo o akt pomsty kvůli boji o péči jejich šesti dětí. Jeho bývala žena se prý s ruským podnikatelem Jurijem Šeflerem, mimo jiné výrobcem slavné vodky Stoličnaja, dohodla za zády svého exmanžela. 

Brad Pitt
Brad Pitt s vinařem Marcem Perrinem, pod jehož vedením vzniká i cenami ověnčené rosé.  |  FOTO:  Chateau Miraval

Domov pro rodinu za ohromné peníze

​​Residence měla být nejen investicí, ale i domovem pro zmíněné děti. Značka dokonce nedávno získala ocenění za nejlepší světové rosé z oblasti Provence, které mu udělil deník Le Figaro, jak uvádí web wineindustryadvisor.com.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Miraval (@miraval)

Co na to Angelina Jolie?

Angelina Jolie naproti tomu žaluje Brada Pitta za to, že se pokoušel získat sídlo pro sebe. Uvádí také, že se ji pokoušel přimět k podpisu smlouvy, která by ji zakázala prozrazovat detaily o jejich rozvodu. 

Brad a Angelina: Vzestup a pád hollywoodského manželství

Zajímají vás další detaily o vztahu tohoto hvězdného páru? Podívejte se na dokument Brad a Angelina: Vzestup a pád hollywoodského manželství, který najdete na Voyo! 

Sdílet

TOP články

Nejnovější