Tvoří Timothée Chalamet a Kylie Jenner nový power couple? Partnery už představili i rodině!

Láska si nevybírá. Ještě před pár měsíci by asi nikdo netipnul, že to hvězda filmu Duna Timothée Chalamet a diva reality show Kylie Jenner mohou dát dohromady. Jak se ale zdá, jejich vztah nabírá na obrátkách. Obě celebrity už se navzájem představily i rodině.

Dobrá hospodyňka pro pírko přes plot skočí, dobrý paparazzi vyleze na strom, aby přistihl svou celebritu na místě činu. Přesně to zřejmě udělal i fotograf, který zvěčnil společné setkání Timothéeho, jeho sestry Pauline Chalamet, Kylie a její sestry Kendall Jenner. Informoval o tom web PageSix. Zdánlivě nezávazná romance tak zřejmě získává vážnější charakter. 

Od tacos k vážné známosti

To, že spolu ředitelka Kylie Cosmetics a na Oscara nominovaný herec randí, vyšlo najevo už letos v dubnu. Oba byli přistiženi, jak si dopřávají společné tacos. 

Kylie Jenner a Timothée Chalamet
Kylie Jenner a Timothée Chalamet  |  FOTO:  Profimedia

Hrdličky Timothée Chalamet a Kylie Jenner

​Vzájemné představení rodin může naznačovat, že se v tomto nečekaném vztahu oba našli. Tradičně „ověřené“ zdroje navíc tvrdí, že spolu obě hrdličky tráví i šest dní v týdnu. Obě globální hvězdy by tak vytvořily nový power couple, který by od dob Brangeliny neměl obdoby. Timothée Chalamet v minulosti chodil s dcerou Madonny Lourdes Leon a vážnější vztah prožil také s dcerou Johnnyho Deppa Lily-Rose Depp. ​​Kylie Jenner chodila s rapperem Travisem Scottem, který je otcem jejich dcery Stormi a syna jménem Aire. 

Kylie Jenner a Travis Scott se několikrát rozešli, aby se opět dali dohromady. Vztah jim ale přesto nevyšel.  |  FOTO:  Profimedia

Sdílet

TOP články

Nejnovější