Milostný život Cana Yamana: Která žena odmítla jeho žádost o ruku?

Can Yaman je pravděpodobně nejzbožňovanějším tureckým hercem současnosti. Úplně nejvíce uchvátil divačky svými rolemi v romantických seriálech. I když by po něm toužila mnohá z nich, herec zůstává stále sám.

Ve kterých seriálech se proslavil? A jak to má sympatický Turek se ženami?

Can Yaman a jeho role
Jednu z prvních větších rolí získal v seriálu Lásce navzdory. Poté ztvárnil úspěšného byznysmena v Příchuti lásky, charismatického majitele reklamní firmy v Zasněné lásce nebo rozjetého majitele restaurace v Receptu na lásku.

Příchuť lásky a Zasněná láska
V průběhu let ale prošel velkou proměnou. Ještě v Příchuti lásky měl krátce zastřižené vlasy a pečlivě upravené vousy. V dalším seriálu Zasněná láska měla jeho postava Cana Divita zase takzvaný dřevorubecký vzhled. Proto začal nosit delší vlasy i vousy. Během roku 2020 musel absolvovat povinnou třítýdenní vojenskou službu, kvůli které byl ostříhán nakrátko. Od té doby si postupně vlasy nechal opět narůst a často je nosí rozpuštěné.

Zasněná láska
Can Yaman a Demet Özdemir v seriálu Zasněná láska.  |  FOTO:  TV Nova

Barvy Palerma
Herec v současnosti bydlí v Itálii, kde natáčel kriminální seriál Barvy Palerma. I když zaznamenal obrovský úspěch, na potvrzení toho, zda se bude natáčet i druhá série, se stále ještě čeká. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Can Yaman (@canyaman)

Výroky o sexu
Herec se nikdy netajil tím, že se mu líbí ženy a rád tráví čas v jejich společnosti. Svými odvážnými vyjádřeními o libidu a sexuální přitažlivosti před několika roky dost pobouřil konzervativní tureckou společnost. Dokonce kvůli tomu tehdy na nějaký čas odjel do Rumunska.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Can Yaman (@canyaman)

Láska s Demet Özdemir
Na tu pravou ženu ale stále ještě čeká. Nejdříve mu prý chodit se svou starší kolegyní Açelyou Topaloğlu ze seriálu Lásce navzdory. Potom zase měla přeskočit jiskra mezi ním a jeho další kolegyní Demet Özdemir ze seriálu Zasněná láska. I když to nikdy veřejně nepřiznali, mnohokrát spolu byli spatřeni na stejném místě.

Zasněná láska
Can Yaman a Demet Özdemir v seriálu Zasněná láska.  |  FOTO:  TV Nova

Žádost o ruku
Jeho pravděpodobně největší láskou byla ale sportovní moderátorka Diletta Leotta. Dokonce do ní byl zamilovaný natolik, že ji požádal o ruku. Na to ale jeho partnerka nejspíše nebyla připravena, protože se jejich vztah následně rozpadl. Později prozradila, že za to mohl především tlak z jeho strany, aby se vzali. Navíc se spekulovalo o tom, že ho jeho milá měla údajně i podvádět. Jeho fanynky mají tedy stále šanci, protože tu pravou charismatický Turek pravděpodobně ještě nenašel.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Can Yaman (@canyaman)

Romantické seriály s Canem Yamanem sledujte na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější