Princezna Charlotte a její nejlepší kámoška: Kdo přinesl do královské rodiny fenku Orlu?

Britská královská rodina má k psím mazlíčkům velmi blízko. V rodině prince Williama a princezny Catherine žije anglický kokršpaněl Orla a předtím zase měli psa stejného plemene, který se jmenoval Lupo. Bratr princezny Catherine James Middleton teď prozradil, že oba dostali od něj.

Z čeho má James Middleton velkou radost? A kdo z královské rodiny má ke kokršpanělce Orle obzvlášť blízko?

Bratr princezny Catherine

Mladší bratr princezny Catherine James Middleton prozradil, že má obrovskou radost z toho, že jeho synovci princové George a Louis a neteř princezna Charlotte mohou vyrůstat po boku psů. „Jsem opravdu rád, že si mohou užívat a mít výhodu psa ve svém životě. Vidím, že jsou šťastní, že mají v životě psa,“ řekl k tomu pro časopis OK!

Rodina Middletonových

V rodině Middletonových totiž něco takového nebylo vůbec samozřejmostí. James Middleton zavzpomínal na to, že během svého dospívání dlouho neměl psa a snažil se všemožně přesvědčit rodiče, aby mu ho dovolili. Nakonec se mu přání splnilo a rodina si pořídila zlatého retrívra jménem Tilly. Během puberty se stal jeho nejlepším parťákem, kterému se mohl svěřit naprosto se vším.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený James Middleton (@jmidy)

Lupo a Orla

První pes prince Williama a princezny Catherine se jmenoval Lupo. Šlo o štěně z vrhu Jamesovy milované fenky Elly. Svého současného psa Orlu dostali také od něj, když na svět přivedla štěňata jeho fenka Luna. Orla do jejich rodiny přibyla krátce předtím, než v listopadu 2020 zemřel jejich miláček Lupo.

Pejsci a britská královská rodina
Pejsci a britská královská rodina  |  FOTO:  Profimedia

Princezna Charlotte

K Orle má pravděpodobně ze všech nejblíže princezna Charlotte. Právě s touto kokršpanělkou totiž pózovala na portrétu ke svým sedmým i osmým narozeninám. Na tom letošním ji radostně objímá na louce plné květin. Loni se Orla zase připojila k princezna Catherine na jednom z charitativních pólo zápasů prince Williama. Je tedy patrné, že Orla je vyloženě součástí jejich rodiny.

Galerie

Sdílet

TOP články

Nejnovější