První příznaky demence Bruce Willise? Myslela jsem, že ho nezajímám, přiznala dcera Tallulah

Demence už ovlivnila životy milionů lidí. Nejinak tomu je i s rodinou Bruce Willise, která se světem pravidelně sdílí své zkušenosti. O vlivu nemoci na slavného herce i jeho nejbližší se nedávno rozpovídala i jeho dcera Tallulah Willis, která přiznala boj s návykovými látkami i mentální anorexií.

Tallulah Willis, třetí dcera Bruce Willise a Demi Moore, se v dětství musela vyrovnat s obří slávou svých rodičů, ale i jejich rozvodem v roce 2000. Když si pak Bruce Willis založil novou rodinu, Tallulah začala pociťovat odcizení a vlnu nezájmu. Ve skutečnosti se přitom jednalo o první příznaky nemoci, které testy nedokázaly odhalit.

​Táta Bruce Willis na mě přestal reagovat

„Začalo to vágním nereagováním, které si rodina spojovala se ztrátou sluchu,“ přiznala Tallulah v rozhovoru pro Vogue a připomněla, že Bruce Willis trpěl na nedoslýchavost už od dob natáčení první Smrtonosné pasti. „Později bylo nereagování intenzivnější a já si to občas brala osobně.“

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený tallulah (@buuski)

Nezájem, nebo příznaky nemoci?

„Měl dvě malé děti s mou nevlastní matkou Emmou Heming Willis a myslela jsem, že o mě ztratil zájem. I když to nemohlo být dál pravdě, mučila jsem svůj adolescentní mozek palčivými myšlenkami, že pro mou matku nejsem dostatečně krásná a pro mého otce dostatečně zajímavá,“ řekla Tallulah.

Bruce Willis, Tallulah Willis, Demi Moore
Bruce Willis s dcerou Tallulah Willis a bývalou ženou Demi Moore, 22. 3. 2023  |  FOTO:  Profimedia

Bruce má v rodině oporu

Rodina slavného herce, do které v dubnu přibyla i dcera Rumer Willis, svou situaci pravidelně komentuje na sociálních sítích. Podle vlastních slov jim pomáhají nejen příběhy dalších lidí, které nemoc postihla, ale i to, že povědomí o ní mohou šířit dál.

Sdílet

TOP články

Nejnovější