Kim Cattrall vrací úder nenáviděným kolegyním! Co přinese její návrat do Sexu ve městě?

Seriál Sex ve městě se stal neuvěřitelným fenoménem. Není divu, že sedmnáct let po jeho konci na něj navázalo pokračování s názvem A jak to bylo dál… V první sérii se neobjevila představitelka legendární Samanthy Jones Kim Cattrall. Teď ale bylo oznámeno, že by se měla vrátit ve druhé sérii!

V jaké míře bude do seriálu zapojena? A došlo konečně k udobření hlavní čtveřice hereček?

Sex ve městě

Příznivce Sexu ve městě velmi potěšila zpráva, že se ve druhé sérii nového seriálu má znovu objevit také Kim Cattrall neboli Samantha Jones. Údajně má jít jen o krátké cameo ve finále série. Během něj má telefonicky mluvit s Carrie Bradshaw, kterou hraje Sarah Jessica Parker. V první sérii si spolu jejich postavy doposud psaly pouze přes zprávy.

Návrat Samanthy Jones

Podle časopisu People natáčela Kim Cattrall scénu 22. března v New Yorku, aniž by se viděla nebo mluvila s ostatními hvězdami seriálu. Nekomunikovala dokonce prý ani s tvůrcem seriálu Michaelem Patrickem Kingem. Kvůli natáčení ji ale oblékla návrhářka Sexu ve městě Patricia Field.

Sex ve městě
Sex ve městě  |  FOTO:  TV Nova

A jak to bylo dál…

Když se Michaela Patricka Kinga loni v červnu ptali, zda se postava Samanthy Jones v seriálu objeví, radostně tuto zprávu pro časopis Variety potvrdil. „Mým cílem je spojit všechny postavy dohromady, aby nebyly tolik na oddělených dráhách,“ vysvětlil v rozhovoru, který citoval časopis People. K jejich setkání po tolika letech by mělo dojít právě v seriálu A jak to bylo dál…

Sex ve městě
Sex ve městě  |  FOTO:  TV Nova

Vyjádření Kim Cattrall

Kim Cattrall se už v minulosti dost jasně vyjádřila, že se k sérii vracet nechce. „Seriál je v podstatě třetí film. Tak kreativní to bylo. Nikdy jsem nebyla požádána, abych se podílela na restartu. Své pocity jsem dala najevo až po případném třetím filmu, takže jsem se o tom dozvěděla jako všichni ostatní –⁠ na sociálních sítích,“ okomentovala to pro časopis Variety.

Kim Cattrall a Sarah Jessica Parker

Není žádným tajemstvím, že vztahy mezi hlavními herečkami ze Sexu ve městě jsou dlouhodobě pod bodem mrazu. Zvláštní nevraživost pak panovala především mezi Kim Cattrall a Sarah Jessicou Parker. „Opravdu si myslím, že mohla být milejší. Nevím, co má za problém,“ vyjádřila se k tomu představitelka Samanthy, kterou citovaly noviny Daily Mail.

Sex ve městě
Sex ve městě  |  FOTO:  TV Nova

Sarah Jessica Parker zase v podcastu časopisu The Hollywood Reporter Awards Chatter loni potvrdila, že Kim Cattrall o návrat do seriálu nežádali. „Dala jasně najevo, že to není něco, v čem by chtěla pokračovat. Už se nám to nezdálo pohodlné, a tak nás to nenapadlo,“ shrnula to herečka, kterou citoval časopis People.

Sarah Jessicu Parker sledujte ve filmu Nechápu, jak to dokáže, který najdete na Voyo!

Sdílet
  • #Sarah Jessica Parker
  • #Kim Cattrall

TOP články

Nejnovější