Amber Heard po soudu s Johnnym Deppem utekla do Madridu: Po boku své dcery září štěstím

Jako by to bylo včera, kdy celý svět s napětím i pobavením sledoval soudní při mezi Johnnym Deppem a jeho exmanželkou Amber Heard. Právě ona prohrála nejen u soudu, ale i v kariérním a osobním životě. V Hollywoodu má na delší dobu vystavenou stopku a internetoví trollové si z ní neváhají utahovat dodnes. Amber se proto přestěhovala do Madridu.

Po soudním sporu, podle nějž má Amber Heard zaplatit Deppovi 10,35 milionu dolarů, se půvabná herečka na čas odmlčela. V posledních dnech ale i díky jejímu Instagramu vyšlo najevo, že s Hollywoodem nadobro zpřetrhala vazby a přesunula se do Madridu. Herečka, která španělštinu ovládá plynule, se sem přestěhovala i se svou dvouletou dcerou.

Single máma z vlastní vůle

Cože? Amber Heard má dceru? Je to tak! Herečka se z vlastního rozhodnutí stala single matkou dcery Oonagh Paige, která se narodila v dubnu 2021. S Johnnym Deppem se přitom Heard rozvedla už v roce 2017, takže o jeho otcovství nemůže být řeč. Podle slov herečky zůstává biologický otec malé Oonagh neznámý. Za vším stojí náhradní mateřství. Matkou se herečka rozhodla stát podle vlastních podmínek a dítě vychovávat sama.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Amber Heard (@amberheard)

Johnny vs. Amber: Od lásky k nenávisti

Život mimo ruch Hollywoodu Amber Heard očividně prospívá. Herečka opět září štěstím. Její rozhodnutí se odstěhovat navíc značně pomohlo i její image. Fanoušci jí na Instagram i mimo něj posílají slova podpory a zdá se, že pohled na Amber jako mámu uklidnil i její největší kritiky. Alespoň prozatím...

Bouřlivý vztah Johnnyho Deppa s Amber Heard si připomeňte v dokumentu Johnny vs. Amber: Od lásky k nenávisti na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější