Can Yaman odhalil víc, než měl. Fotografie hvězdy Zasněné lásky rozvířila diskuze

Turecký herec Can Yaman je miláčkem žen. Když někam vyrazí se svou charitativní akcí, vrhají se mu kolem krku. Proto se nemohou dočkat novinky, kterou si pro ně herec připravil. Potěšit by ale mohl i pánské publikum. Herec totiž dostal roli, kterou označil za netradiční.

Herec Can Yaman, kterého si diváci oblíbili v seriálech Zasněná láska či Příchuť lásky, přidává pravidelně na Instagram fotografie nebo videa ze svého života i práce. Jednu pracovní fotku zveřejnil v příspěvku, ve kterém odhalil nejen vypracovaná záda, ale také informaci o novém projektu El Turco.

Nový projekt Cana Yamana

„Těším se na strhující sérii, na postavu mimo škatulku. Špičková produkce, nemůžu se dočkat,“ napsal herec k příspěvku, u kterého se okamžitě začaly objevovat nadšené komentáře jeho fanoušků. Všichni se na novou Canovu roli velmi těší. „Všichni čekáme na El Turco. A ty jsi báječný a úžasný, moje srdíčko,“ napsala jedna z fanynek.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Can Yaman (@canyaman)

Konec romantického hrdiny

Kvůli seriálu El Turco Can trénoval bojová umění nebo jezdil na koni. Pokud fanoušci čekají, že se bude jednat o další romantický seriál, mají smůlu. El Turco bude o vojákovi, který bude bojovat za práva obyvatel severoitalské Moeny roku 1683, napsal web IMDb. Jestli se herec plánuje vymanit ze škatulky romantického idola, tímto by se mu to mohlo podařit.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Can Yaman (@canyaman)

Zasněnou lásku nebo Příchuť lásky s Canem Yamanem najdete na Voyo, kde je celá sekce věnovaná tureckým seriálům.

Sdílet

TOP články

Nejnovější