Al Pacino následuje Roberta de Nira: V 83 letech se stane otcem

Stává se z otcovství v podzimu života nový světový trend? Zdá se, že ano! Zatímco se Robert De Niro ve věku 79 let stal otcem svého sedmého dítěte, jeho herecký kolega Al Pacino se nenechal zahanbit a v úctyhodném věku 83 let očekává čtvrtého potomka.

Matkou bude Al Pacinova přítelkyně Noor Alfallah (29), se kterou se začal vídat během pandemie koronaviru.

Otcovství Al Pacina

Je vám kolem třiceti a rodiče na vás tlačí, kdy jim konečně pořídíte vnoučata? Starý dobrý Al Pacino na sebe nikdy nenechal tlačit! Svého prvního potomka, dceru Julii Pacino (33), si pořídil v 50 letech. A dvojčata Olivii a Antona Jamese (22) zvládl dokonce v 61 letech! 

Al Pacino a Noora Alfallah
Al Pacina a Noor Alfallah dělí více než padesát let.  |  FOTO:  Profimedia a Instagram @nooraalfallah

Mladá přítelkyně

A kdo bude paní Pacinová číslo tři? Kuvajtsko-americká producentka pochází z majetné rodiny a pro starší muže má údajně slabost. V minulosti prý chodila s Mickem Jaggerem, miliardářem Nicolasem Berggruenem a spekulovalo se i o Clintu Eastwoodovi.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Noor (@nooralfallah)

Robert De Niro

Robert De Niro a Al Pacino mají společný nejen kvalitní spermiogram. Spolupracovali na legendárních filmech jako Kmotr, Irishman či Právo na vraždu s 50 Centem. Plodnou spolupráci tak mohou pomyslně zakončit i během vycházek s kočárkem.

Film Právo na vraždu sledujte na Voyo!

Zajímá vás Al Pacino? Více o tomto herci naleznete na Kinoboxu.

Sdílet
  • #Robert De Niro
  • #Al Pacino

TOP články

Nejnovější