Křik na sekuriťáky i babičky v první řadě: Iron Maiden nebo Beyoncé to umí rozjet!

Fanoušci hudby v posledních týdnech zažívají hotovou koncertní extázi. Na šňůru se vydaly nejen heavymetalové legendy kapely Iron Maiden, kteří do strun hrábnou i v Praze, ale také popové divy jako Beyoncé, Lana del Rey nebo Taylor Swift. A na pódiu to leckdy dokáží rozjet víc než životem ostřílení rockeři.

Kdo na své šňůře nechává vystupovat vlastní potomky? Kdo se převléká za mrtvé hvězdy? A proč se na nebohého sekuriťáka sesypal hněv samotné Seleny Gomez? Užijte si náš hudební přehled posledních dní ze světa popu.

Beyoncé: Pokrevní linie na pódiu

Beyoncé se svým tour Renaissance obráží celý svět. Nejvíce pravděpodobně potěšila fanoušky v Paříži. Na pódium ji totiž doprovodila její jedenáctiletá dcera Blue Ivy, jejíž jméno po tanečním vystoupení skandovalo 70 tisíc lidí. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Tina Knowles (@mstinalawson)

Její taneční výkon vyzdvihla hlavně její dojatá babička Tina Lawson, která část vystoupení natočila z první řady na Instagram. Babičky vám zkrátka kryjí záda, ať už tančíte před vyprodanou halou, nebo na školní besídce.

Selena Gomez: Postrach sekuriťáků

Poprask na pařížském koncertu Beyoncé udělala i Selena Gomez, která se před davem lidí rozkřičela na jednoho z bodyguardů. I když má video jen pár vteřin a nikdo skutečně nezná důvod jejího vzteku, svět se pohledu na rozběsněnou zpěvačku nemůže nabažit. Koncert Beyoncé má tak první virální video.

Taylor Swift: Muckání v zákulisí

Eras Tour zpěvačky Taylor Swift si nenechali ujít ani zpěváci hitu Señorita Shawn Mendes a Camila Cabello. Ti se rozcházejí a dávají dohromady s rytmickou pravidelností. K radosti fanoušků byli během muckání přistiženi právě na koncertě Taylor Swift. Znamená to, že je Taylor převtělený Amor?

Lana Del Rey... nebo Marilyn?

Na koncertní pódium si po dlouhých čtyřech letech našla cestu i Lana Del Rey, která vystoupila na festivalu MITA v brazilském Riu de Janeiru. Ve stylingu nápadně připomínajícím Marilyn Monroe představila songy ze svého nového alba Did You Know That There’s a Tunnel Under Ocean Blvd. Název stejně dlouhý jako její koncertní pauza jí snad přinese úspěch, který zažívala i s albem Born to Die.

Přebije koncert ostřílených matadorů z Iron Maiden velkolepé tour popových princezen? Vše nám odhalí první tóny kytar. Koncert Iron Maiden si fanoušci užijí 30. a 31. května v Praze.

Sdílet

TOP články

Nejnovější