Billie Eilish zdvihá prostředníček. Kdo ji naštval nenávistnými komentáři?

Billie Eilish milují miliony fanoušků po celém světě. Velká sláva s sebou ale nese i velkou pozornost. Vždy se oblékala do volnějšího oblečení, které zahalovalo téměř celé její tělo. Relativně nedávno ale začala nosit úplně jiný styl oblečení a některým jejím příznivců se to vůbec nelíbí.

Jak Billie Eilish reagovala na jejich nenávistné komentáře? A proč se v poslední době začala oblékat mnohem ženštěji? Článek obsahuje vulgární slova.

Chlapecké oblečení
Billie Eilish se na začátku své kariéry musela vyrovnávat s mnoha poznámkami na svůj vzhled. Konkrétně jí lidé často vyčítali, že nosí chlapecké oblečení a halí se tak do příliš volných kousků. Zpěvačka to vysvětlovala tím, že nechce podléhat módním trendům, odhalovat své tělo a nechat se soudit ostatními podle toho, co má na sobě.

Ženštější styl
Když teď po několika letech přijala ženštější styl a začala se na veřejnosti objevovat v přiléhavých šatech a dalších odvážnějších modelech, opět za to dostává od lidí sodu. Obviňují ji, že se zaprodala šoubyznysu a přestala být sama sebou. Billie Eilish už to přestalo bavit a rozhodla se k tomu o víkendu veřejně vyjádřit na sociálních sítích.

Billie Eilish.
Billie Eilish na předávání Oscarů.  |  FOTO:  Profimedia

Vyjádření Billie Eilish
„Strávila jsem prvních pět let své kariéry naprosto znehodnocována vámi hlupáky za to, že jsem moc klučičí a že se i tak oblékám. Neustále jste mi říkali, že bych byla víc sexy, kdybych se chovala jako žena,“ napsala zpěvačka k příběhu na Instagramu. „Teď, když se cítím dost pohodlně na to, abych si oblékla cokoli vzdáleně ženského nebo přiléhavého, jsem se změnila a jsem zaprodaná,“ komentuje dál změnu jejich názoru. „Vy jste opravdoví idioti,“ nebála se ani ostřejších výrazů.

Billie Eilish
Billie Eilish reaguje na nenávistné komentáře.  |  FOTO:  Instagram Billie Eilish

Různá období života
Ve druhém příběhu zase píše, že by si lidé měli uvědomit hned několik věcí. Jednou z nich je, že ženy může zajímat více věcí a další zase, že ženskost se nerovná slabost. Navíc zdůrazňuje, že chtít se v různých obdobích života oblékat jinak, není nic tak moc překvapivého. Tohle vysvětlení nejspíše bude mít něco do sebe, když si člověk uvědomí, že začala být slavnou už ve svých čtrnácti letech.

Billie Eilish
Billie Eilish  |  FOTO:  Profimedia

Lidé se bojí velkých prsou
Když zpěvačka se svým novým vzhledem debutovala v roce 2021 ve svém albu Happier Than Ever, zaskočilo to mnoho jejích fanoušků. „Lidé se drží vzpomínek a mají k nim pouto. Ale je to velmi odlidštěné. Přišla jsem o 100 000 sledujících jen kvůli prsům. Lidé se bojí velkých prsou,“ okomentovala to tehdy několikanásobná držitelka Grammy pro časopis Elle. „Člověk by ani neměl pořádně vědět, kdo je, dokud není alespoň v mém věku nebo starší,“ shrnula to.

Sdílet

TOP články

Nejnovější