Bratr Paula Walkera uctil jeho památku. Koho po něm pojmenoval?

Paul Walker patřil mezi hlavní hvězdy série Rychle a zběsile. Když ho v roce 2013 potkala tragická nehoda, otřáslo to s mnoha jeho fanoušky. Téměř deset let od této události se bratr slavného herce Cody rozhodl uctít jeho památku. Společně s manželkou po něm totiž pojmenovali svého nedávno narozeného syna!

Proč mu vybrali jméno až po jeho narození? A jakou tradici má jméno Paul v jejich rodině? 

Paul Walker

Čtyřiatřicetiletý bratr zesnulého herce Cody má s manželkou už pětiletou dceru a dvouletého syna. Jejich třetí dítě, které pojmenovali jako Paul Barrett Walker, se narodilo v neděli 30. dubna v Arizoně. Na dokonalé jméno pro něj přišli až o čtyřiadvacet hodin po jeho příchodu na tento svět. Stejně jako u předchozích dvou dětí se totiž pohlaví dítěte dozvěděli až po jeho narození. 

Tradice jména

Letos v listopadu uplyne deset let od chvíle, kdy jsme přišli o mého bratra Paula, a já jsem cítil, že teď je ta správná chvíle, okomentoval to Cody, který informaci potvrdil pro časopis People. Já i můj bratr Caleb jsme už s dětmi skončili. Můj bratr Paul se jmenoval Paul William Walker IV a toto jméno se táhne už po čtyři generace, prozradil původ tohoto jména. V rodině se mu prý říkalo malý Paul nebo Paul 4, i když jejich otce výškou rychle přerostl. Bylo pro mě důležité, aby se toto jméno neslo dál, vysvětlil Cody svou motivaci.

Rychle a zběsile.
Vin Diesel a Paul Walker v sérii Rychle a zběsile.  |  FOTO:  TV Nova

FuelFest

Bratrovu památku uctívá také prostřednictvím automobilového a motoristického festivalu FuelFest. S ním bude v průběhu roku cestovat po všech možných zemích světa. Nikdy nevíte, koho můžete na některé z našich show potkat. Už jsme měli několik překvapivých speciálních hostů ze světa Rychle a zběsile, kteří se zúčastnili našich show, lákal Cody fanoušky.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Cody Walker (@codybwalker)

Reach Out WorldWide

Část výtěžku ze show putuje přímo neziskové organizaci Reach Out WorldWide, kterou Paul Walker založil v roce 2010 poté, co Haiti zničilo velké zemětřesení. Po jeho odchodu tato organizace pokračuje v pomoci oblastem, které byly postižené přírodní katastrofou. Pro mnohé je důležité, aby tato část jeho odkazu žila dál, shrnul to na závěr bratr Paula Walkera.

Paula Walkera sledujte ve filmu Doupě, který najdete na Voyo!

Sdílet
  • #Paul Walker

TOP články

Nejnovější