Tom Hanks, Rita Wilson a 35 let manželství: Jiskra přeskočila okamžitě, herec byl ale stále ženatý

Skutečný power couple. To je Tom Hanks a Rita Wilson, kteří spolu nedávno oslavili 35. výročí svatby. Ačkoliv vzájemné sympatie pocítili už při prvním setkání, sami v rozhovorech přiznávají, že jejich vztah rozhodně nepřipomíná magickou pohádku.

Tom Hanks se s Ritou Wilson poprvé seznámil v roce 1981 při natáčení sitcomu Bosom Buddies. Oba přiznali, že mezi nimi okamžitě přeskočila přátelská jiskra. Na vině byl podle všeho starý dobrý smysl pro humor.

Jak to bylo?

„Miluju skvělé vypravěče,“ přiznala Rita Wilson důvod, proč ji Hanks zaujal. „Pořád mě rozesmívá. Je to skvělý vypravěč,“ řekla během show Kelly Clarkson.

Milenci na plátně i v civilu

A jiskřilo to i během opětovného setkání v roce 1985, kdy si Hanks a Wilson zahráli pár ve filmu Blázni a dobrovolníci. „S Ritou jsme se na sebe jen podívali a – bum – bylo to,“ přiznal herec časopisu GQ, který citoval Daily Mail.

​S Ritou Wilson se na veřejnosti poprvé ukázali jako pár v roce 1986. Hanks byl přitom stále ženatý se svou první ženou Samanthou Lewes, s níž má dvě děti. Manželé spolu ale v té době už nežili a v roce 1987 se oficiálně rozvedli.

Oba herci se seznámili v roce 1981 a jiskra téměř okamžitě přeskočila.  |  FOTO:  Profimedia

Hvězdný pár s obyčejnými starostmi

Veselku měli Tom Hanks a Rita Wilson v dubnu 1988. Netradičně krátká svatební róba Rity Wilson naštěstí nebyla předzvěstí krátkého manželství. Pár spolu vychoval dvě děti a i přes turbulentní prostředí Hollywoodu spolu vydrželi dodnes.

Tom Hanks a Rita Wilson se vzali v dubnu 1988.  |  FOTO:  profimedie

​„​To, že nám manželství funguje, byla kombinace načasování, vyzrálosti a ochoty rozvíjet vzájemnou blízkost,“ řekl herec v rozhovoru s Oprah Winfrey.

Rita Wilson a Tom Hanks
Rita Wilson a Tom Hanks  |  FOTO:  Profimedia

Hanks by tajemství tohoto úspěchu rozhodně nehledal v romantických komediích: ​„​Náš vztah nefunguje žádným kouzlem, jak se ukazuje ve filmech.“

Sdílet

TOP články

Nejnovější