Něžný drsňák z Kobry 11: Představitel Semira dojal internet fotkou s dcerou

Herce Erdoğana Atalaye znají čeští diváci především jako „nesmrtelného“ Semira Gerkhana ze seriálu Kobra 11. Zatímco jeho parťáci mají v sérii spíše kratší životnost, Semir se v seriálu udržel neuvěřitelných 27 let! Fotografie a videa ze zákulisí, ale i ze svého soukromí, sdílí Atalay často na svých sociálních sítích. Nyní dojal internet fotkou se svou nejmladší dcerou.

Představitel vrchního komisaře Semira Gerkhana, před nímž se každé auto třese strachy, je v reálu trojnásobný otec. Herec Erdogan Atalay je podruhé ženatý a právě jeho nejmladší dcera Matilda, kterou má s o dekádu mladší partnerkou Katjou Ohneck, oslavila páté narozeniny. 

„Veselé narozeniny, má skvělá dceruško! Čas běží rychle a já se budu snažit dělat pro tebe jen to nejlepší až do konce věků! Miluju tě, tvůj táta,“ napsal k fotografii na instagramu, na které líbá na tvář svou pětiletou dceru Matildu, a jedno oko nezůstalo suché.

S Katjou Ohneck, kterou si vzal v roce 2017, má Atalay ještě jedenáctiletého syna Marise.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Katja Ohneck (@katjaohneck)

Atalayova první dcera Amira Pauletta Pollman, kterou má z prvního manželství s herečkou Astrid Pollman, si dokonce zahrála po boku svého otce v Kobře 11. Stejně jako v reálu ztvárňuje v seriálu jeho dceru. Spolu s Atalayem navštívila v listopadu 2022 Česko, ke byli oba čestnými hosty 15. ročníku festivalu Juniorfest a dočkali se vřelého přivítání.

18. řadu seriálu Kobra 11 můžete momentálně sledovat na Nova Action!

Sdílet

TOP články

Nejnovější