Americká zpěvačka LP zazpívala živě na Nově! Podívejte se na záznam vystoupení

Laura Pergolizzi, americká zpěvačka známá pod pseudonymem LP, zavítala do České republiky, aby zde v Praze natočila hudební klip k jedné ze svých nových písní. Při té příležitosti zavítala do Snídaně na TV Nova a zazpívala tři své písně na živo. Mimo jiné i nejnovější hit Golden!

V České republice už LP byla několikrát. Měla koncert v Praze i na Colours of Ostrava, kterých se účastnila hned dvakrát.  Sama zpěvačka je toho názoru, že Praha je jedno z nejkrásnějších míst na světě, a také proto tu bude točit videoklip ke svému novému songu. Jaké singly jste mohli ve Snídani slyšet?

ONE LAST TIME

Jako první zazpívala píseň, která je součásti alba Churches, vydaného roku 2021. Milostná skladba pojednává o pomíjivosti vztahů. Ve videoklipu si mimo jiné zahrála její nejlepší kamarádka Jaime King.

GOLDEN

Nově vydaná skladba a také první píseň na novém albu s názvem Love Lines, které vyjde 29. září, je Golden. Ta je na desce záměrně jako první, protože je podle zpěvačky takovou ochutnávkou toho, co posluchače čeká. Song je vzpomínkou na ukončené vztahy.

LOST ON YOU

A jako poslední zahrála LP hit Lost On You ze stejnojmenného alba z roku 2015. Skladbu napsala potom, co si uvědomila, že už nadále nebude ve vztahu se svou přítelkyní. Je to tedy rozchodová píseň. Psala ji ale jako každou jinou, říká zpěvačka.

Sdílet

TOP články

Nejnovější