Z Wonder Woman Barbie nebude: Proč Gal Gadot odmítla roli blonďaté panenky?

Film Barbie s Margot Robbie v hlavní roli je jedním nejočekávanějších letních hitů roku 2023. Ikonickou blonďatou hračku přitom původně měla hrát i černovlasá kráska Gal Gadot. Podle Margot Robbie, herečky v hlavní roli, ale také jedné z producentek filmu, má totiž neuvěřitelnou Barbie energii.

Gal Gadot se zamlouvala nejen Margot Robbie, ale i režisérce Gretě Gerwig. Gadot totiž kromě krásy a hereckého talentu vyniká i neuvěřitelně milou povahou.

Barbie energie

„Gal Gadot má skutečnou Barbie energii,“ řekla v interview pro časopis Vogue Margot Robbie.

Gal Gadot se proslavila rolí Wonder Woman.  |  FOTO:  Profimedia

„Je neskutečně krásná, ale nemůžete ji za to nenávidět, protože je opravdu upřímná a tak šíleně laskavá, až je to neuvěřitelné.“

Margot Robbie a Ryan Gosling
Margot Robbie a Ryan Gosling  |  FOTO:  Profimedia

Laskavá Wonder Woman

O pravdivosti jejích slov svědčí i virální video z Comic Conu z roku 2017. Gal Gadot na něm neváhala utěšit rozrušenou malou fanynku, která ze setkání se svými hrdiny propukla v pláč. 

Barbie nebude Wonder Woman

Obsazení Gal Gadot do titulní role ale kvůli nabitému pracovnímu programu herečky neklaplo. Titulní role se proto musela ujmout Margot Robbie, která s celým plastickým světem vstoupí do kin v červenci 2023.

Kouzlo Margot Robbie si na Voyo můžete vychutnat v oceňvané komedii Vlk z Wallstreet, nebo životopisném dramatu Já, Tonya.Sdílet

TOP články

Nejnovější