Americká zpěvačka LP je v České republice! Kde ji můžete potkat?

Americká zpěvačka LP, celým jménem Laura Pergolizzi, zavítala do České republiky! A při té příležitosti zazpívala své tři největší hity v ranní relaci TV Nova.

Co chystá LP v České republice? A co dalšího prozradila?

Návštěva

To, že je LP v Praze, není žádnou náhodou, něco tady totiž chystá. Koncert to ale bohužel pro fanoušky není. „V Praze budu do pondělí a budu tady točit videoklip pro můj nový singl a také propagovat album a píseň Golden. Vždycky jsem v Praze chtěla točit videoklip, protože si myslím, že je to jedno z nejkrásnějších míst na světě. Chtěla jsem to udělat už dlouho a teď se to konečně uskutečnilo,“ řekla zpěvačka ve Snídani. 

Album

Fanoušci se na zpěvačku, ale budou moci těšit začátkem příštího roku, kdy plánuje evropské turné. Ještě předtím ale 29. září vydá novou desku s názvem Love Lines.  „Všechny songy na tomto albu mě napadly velmi rychle. S mými kamarády jsme si během pandemie řekli: ‚No, tak pojďme něco udělat' Máme mezi sebou skvělou chemii a album je komplexní a krásné.“ A jak singly do alba vybírala? „Snažila jsem se ten první singl do alba vybrat tak, aby byl vstupní bránou. Nechtěla jsem, aby to tlačilo na ostatní písně. Jen aby to byla taková ochutnávka. Celé album je žánrově nevyhraněné.“

Pěvecká kariéra

Zpěvačka začínala se svým debutovým albem Heart-Shaped Scar, vydaným v roce 2001. Neměla ale už odmala sen, že se stane zpěvačkou. „Vůbec bych nečekala, že se budu věnovat hudbě. Jako malá jsem hrála fotbal a chtěla jsem být profesionální fotbalista. Věděla jsem, že umím zpívat, ale zezačátku jsem se cítila trapně, a i teď mi to občas připadá. Až mnohem později, potom, co zemřela má matka, mi došlo, že zpěvem vyjadřuji sama sebe. To, že bych se vrátila k fotbalu, nehrozí, ale ráda ho sleduji a jdu si občas začutat,“ svěřuje se LP.

Emoce

Písně, které LP skládá, jsou často velmi emotivní. Avšak ona sama to tolik nevnímá. „Občas mě písně emotivně dojmou, ale to jen když si vzpomenu, jak jsem je psala, jinak se spíše soustředím na zpěv, protože jsou ty skladby složité.“

Sdílet

TOP články

Nejnovější