Drew Barrymore jako lék na všechno: Proč si fanynce sedla do klína?

Drew Barrymore dokazuje, že i když je hollywoodskou hvězdou, stále zůstává nohama pevně na zemi. Ve čtvrtek zveřejnila na sociální síti video, kterým dojala všechny fanoušky. Během natáčení své show udělala něco velmi překvapivého.

Kvůli čemu najednou pozastavila natáčení svého pořadu? A jakou hláškou rozesmála všechny přítomné?

Empatická Drew Barrymore

Drew Barrymore ani po mnoha letech ve světě showbyznysu neztrácí lidský přístup, vlídnost a empatii. Možná také právě díky tomu ji zbožňuje tolik fanoušků po celém světě. Na svém Instagramu teď sdílela velmi emotivní okamžik z průběhu natáčení své show. 

Pláč divačky

Když si herečka během natáčení všimla, že jedna divačka v publiku pláče, okamžitě k ní přiskočila, aby zjistila, co se děje. Jsi v pořádku? Stalo se něco? Koho mám nakopat do zadku? zeptala se dívky, která později prozradila, že se jmenuje Olivia. Má vás moc ráda, vysvětlila její kamarádka. 

Idol z dětství

Drew Barrymore se hodně ulevilo, že nejde o nic vážného. Když se Olivia dala trochu dohromady, tak prozradila, co stojí za jejími emocemi. Jste můj velký idol z dětství, řekla dívka, kterou osobní setkání s hollywoodskou hvězdou evidentně úplně dostalo. Ale nechci být tou osobou, která tady brečí, vyjádřila své obavy. Na to moderátorka show zavtipkovala: Kašli na to! Buď tou osobou!

Drew Barrymore
Drew Barrymore  |  FOTO:  Profimedia

Vřelé objetí

Poté představitelka drsné Dylan z Charlieho andílků udělala něco, co vůbec nikdo nečekal. Sedla si plačící Olivii na klín a pořádně ji objala. Mám nutkání to udělat. Tohle je pro mě prostě taková čest, že se s vámi můžu setkat, řekla nadšeně herečka. Je tak legrační, že jsi řekla: Nechci tady brečet.' Já tu brečím pořád, dodala, aby se divačka cítila méně trapně.

Reakce fanoušků

Na laskavý čin Drew Barrymore reagovalo pod příspěvkem mnoho fanoušků. To je doslova ta nejsladší věc, napsal tam jeden z nich. Proto mám Drew čím dál radši a tohle mě taky rozplakalo. Nedokážu ani slovy vyjádřit, co pro své fanoušky znamená, okomentoval to druhý. Mám pocit, že kdyby mi Drew seděla na klíně, trvale by mi přepojila mozek a vyléčila mé celoživotní existenciální úzkosti, nespavost a úzkost, shrnul to s nadsázkou další.

Charlieho andilci
Lucy Liu, Drew Barrymore a Cameron Diaz ve filmu Charlieho andílci.  |  FOTO:  TV Nova

Více o herečce naleznete na Kinoboxu.

Drew Barrymore sledujte ve filmu Už teď mi chybíš, který najdete na Voyo!

Sdílet
  • #Drew Barrymore

TOP články

Nejnovější