Zasněná láska po česku: Kdo propůjčil sexy hlas Canu Yamanovi?

Romantický seriál Zasněná láska si diváci velmi oblíbili. Kromě sympatických herců a povedeného příběhu na tom má zásluhu také český dabing. Pokud jste se totiž zrovna neučili turecky, tak byste seriálu tak úplně nerozuměli.

Kteří čeští dabéři propůjčili hlas jednotlivým postavám? A ze kterých filmů a seriálů je můžete znát?

Can Divit

Charismatického majitele reklamní agentury Cana Divita ztvárnil populární herec Can Yaman. Sexy hlas mu na začátku seriálu propůjčil Marek Holý. Nejčastěji dabuje také například hvězdu Padesáti odstínů šedi Jamieho Dornana. Kvůli velkému pracovnímu vytížení musel ale seriál opustit.

Od 65. dílu ho vystřídal Michal Holán, který je zkušeným matadorem v tomto žánru. Jeho hlas diváci znají také z filmů s Channingem Tatumem. Herec navíc hrál v seriálu Policie Modrava a nově se na něj můžete podívat na Voyo ve filmu Promlčeno.

Zasněná láska
Can Yaman a Demet Özdemir v seriálu Zasněná láska.  |  FOTO:  TV Nova

Sanem Aydin

Herečka Demet Özdemir v roli Sanem Aydin v seriálu téměř nikdy nezavře ústa. Její dabérka Terezie Taberyová měla s namlouváním určitě hodně práce. Její hlas je divákům známý, protože dabuje třeba Jennifer Lawrence, která se proslavila rolí v sérii Hunger Games, nebo Melissu Rauch alis Bernadette Rostenkowski ze seriálu Teorie velkého třesku.

Leyla Aydin

Sestrou Sanem je Leyla v podání herečky Öznur Serçeler, která hraje společně s Canem Yamanem také v seriálu Příchuť lásky. V češtině ji namlouvá Martina Kechnerová, která je také dabérkou Elisabeth Moss nebo Niny Dobrev.

Zasněná láska
Can Yaman a Demet Özdemir v seriálu Zasněná láska.  |  FOTO:  TV Nova

Emre Divit

Důležitou postavou v příběhu je také bratr Cana Emre, kterého ztvárňuje Birand Tunca. V českém znění za ním stojí Petr Neskusil. Ten patří mezi nejobsazovanější české dabéry současnosti. Kromě mnoha jiných propůjčuje hlas třeba Joshu Hutchersonovi nebo Nicholasu Houltovi. 

Specialisté i Policie Modrava

Velmi charakteristický projev mají také ostatní postavy v seriálu. Rodiče hlavní hrdinky namluvili v české verzi Tomáš Juřička a Kateřina Petrová. Jejího neodbytného nápadníka Zeberceta zase daboval herec Petr Burian, který je také hlasem Rajeshe Koothrappaliho z Teorie velkého třesku. Cílevědomé Deren, která si myslí na Cana, poskytla hlas Vendula Příhodová. Tak trochu zvláštního Cey Ceye zase nadaboval Petr Gelnar, který si zahrál v seriálech Specialisté či Policie Modrava.

Zasněná láska.
Can Yaman a Demet Özdemir v seriálu Zasněná láska.  |  FOTO:  TV Nova

Seriál Zasněná láska sledujte na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější