Umyli jsme Johnnyho Deppa! Jak jeho homeless look vylepšili vizážisté i krejčí od Diora?

Johnny Depp si díky filmu Jeanne du Barry v Cannes užívá vlnu úspěchu. Před nástupem na červený koberec ale musel absolvovat i vlnu mýdlové koupele. Po bahnu, kterým ho vláčela ex-manželka Amber Heard, to prý bylo zvlášť potřeba.

Poté, co se za Johnnym Deppem (59) zavřely dveře Hollywoodu, jako by se slehla zem i po fešákovi, po němž šílely miliony fanynek. Před prestižním festivalem v Cannes se na něj proto vrhnul tým vizážistů, který lehce ušmudlanému herci vrátil bývalý punc. 

A jak jeden z členů sdělil deníku Page Six: „Johnnyho jsme vydrhli.“

Johnny Depp
Johnny Depp  |  FOTO:  Profimedia

​​Nový jako od Diora

Známý herec na červeném koberci zazářil ve smokingu od Diora, který navrhl a ušil speciálně pro něj krejčí Kim Jones. Sám Depp dělá tvář parfému Sauvage Dior a za tříletý kontrakt inkasoval 20 milionů dolarů. Fotky z příprav smokingu na svém Instagramu zveřejnila i značka Dior.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Dior Official (@dior)

Zlí jazykové ale nemohli překousnout Johnnyho zuby zažloutlé od kouření, které díky bleskům fotoaparátů ještě více vynikly.

Johnny Depp se scenáristkou, režisérkou a představitelkou hlavní role Maïwenn.  |  FOTO:  TV Nova

​I Amber Heard by ale musela uznat, že její exmanžel neskutečně prokouknul. A vzhledem k přijetí k Cannes na sebe další vlna úspěchů – a koupelí – určitě nenechá čekat.

Sdílet

TOP články

Nejnovější