Proměna Arnolda Schwarzeneggera: Přejde od Terminátorů k superhrdinům?

Legendy nelhaly! Arnold Schwarzenegger je skutečně nezničitelný. Alespoň to tak vypadá, protože ve svých 75 letech nepřestává být aktivní a natáčet filmy. V nedávném rozhovoru se nechal slyšet, že by se nebránil ani roli ve filmech od společnosti Marvel.

Přejde od rolí Terminátorů k superhrdinům? Nebo jen začal závidět svému zeťovi Chrisu Prattovi?

Terminátor Arnold Schwarzenegger

Namakaný svalovec Arnold Schwarzenegger ovládl akční žánr už v 80. letech. Za ta léta byl drsným Conanem, členem elitního Komanda i nelítostným Terminátorem. Postupem času se na výsluní ale více než akční trháky začaly dostávat velkofilmy o superhrdinech s nadpřirozenými schopnostmi. 

Nový superhrdina

Není proto divu, že herec uvažuje nad tím, že by přesedlal na tak trochu jiný žánr. V rozhovoru pro časopis Men's Health dostal otázku, zda by uvažoval o budoucnosti ve vesmíru Marvel. Pokud bude ta správná role, odpověděl Arnold Schwarzenegger, který tím dal jasně najevo, že by se takové nabídce nebránil.

Arnold Schwarzenegger.
Arnold Schwarzenegger.

Poklona Chrisu Prattovi

Nedávno byl do kin uveden film Strážci Galaxie: Volume 3, ve kterém je hlavní hvězdou jeho zeď Chris Pratt. Bývalý kulturista si ho nenechal ujít, a dokonce mu vysmekl veřejnou poklonu. Včera večer jsem viděl #GuardiansOfTheGalaxyVol3 a WOW, @prattprattpratt, rozdrtil jsi to. Nepřetržitý, dokonalý mix komedie a akce. Líbilo se mi to a jsem na tebe moc, moc pyšný, napsal v příspěvku na Twitteru. 

Láska z kostela

S jeho dcerou Katherine Schwarzenegger se Chris Pratt seznámil v kostele! A byla to pravděpodobně láska na první pohled, protože se hned následující rok vzali. I když od svatby uběhly sotva čtyři roky, mají spolu už dvě děti dvouletou dceru Lylu a roční Eloise. 

Neporazitelné duo 

Zdá se, že Arnold Schwarzenegger má se svým zetěm Chrisem Prattem velmi dobré vztahy. Kdo ví, třeba se spolu někdy v budoucnu doopravdy setkají ve společném filmu. Ať už by kopali za stejný tým, nebo by stáli proti sobě, určitě by to byla velkolepá podívaná.

Arnold Schwarzenegger
Arnold Schwarzenegger  |  FOTO:  Profimedia

Jak se vám líbil Terminátor? Hlasovat můžete na Kinoboxu.

Film Plán útěku s Arnoldem Schwarzeneggerem sledujte na Voyo!

Sdílet
  • #Arnold Schwarzenegger
  • #Chris Pratt

TOP články

Nejnovější