Miley Cyrus mění hudební průmysl! Proč končí s koncertováním?

Populární zpěvačka Miley Cyrus oznámila 24. května novinu, která její fanoušky zřejmě příliš nepotěší. V upřímném vzkazu se s nimi podělila o své rozhodnutí, že v dohledné době nebude koncertovat.

Proč se odhodlala k tak radikálnímu kroku? A co jí vadí na koncertování? 

Nečekané oznámení

Miley Cyrus sdílela 24. května na svém Instagramu nečekanou zprávu. Rozhodla se totiž, že si chce dát na neurčitou dobu pauzu od koncertování. I když si svých fanoušků neuvěřitelně váží, věří tomu, že pochopí, proč došla k tomuto rozhodnutí.

Spojení s fanoušky

Aby bylo jasno, cítím se spojena se svými fanoušky teď víc než kdy jindy. Když vyhrávám já, vyhráváme my, stojí v úvodu jejího příspěvku. I když se s nimi nevidím tváří v tvář každý večer na koncertě, své fanoušky cítím hluboko ve svém srdci, pokračuje zpěvačka. Dále vysvětluje, že se neustále snaží vymýšlet nové způsoby, jak s nimi zůstat ve spojení, aniž by musela obětovat věci, které jsou pro ni podstatné.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Miley Cyrus (@mileycyrus)

Spaní v autobusu

Potvrzuje, že vystupování pro fanoušky jí přineslo jedny z nejlepších dní jejího života, ale v současné době se na to vůbec necítí. Tohle nemá co dělat s tím, že bych chtěla znevažovat uznání fanoušků. Jen se už prostě nechci připravovat v šatně, a to je realita života na cestách, vysvětluje Miley Cyrus. Zkrátka cítí, že by pro ni teď nebylo nejlepší, aby spala v jedoucím autobuse a podobně. Upozornila ale na to, že tohle její rozhodnutí se může v budoucnu změnit.

Miley Cyrus
Miley Cyrus  |  FOTO:  Profimedia

Přiznání Miley Cyrus

O tomto tématu se rozpovídala už v rozhovoru pro časopis Vogue, který vyšel minulý týden. Po poslední hlavní aréně, kde jsem vystoupila v roce 2014, jsem se na to dívala spíš jako na otázku. A už nemůžu. Nejen nemůžu', protože nemůžu je vaše schopnost, ale tohle moje touha. Chci žít svůj život pro potěšení nebo naplnění někoho jiného než sebe sama? ptala se sama sebe zpěvačka. 

Miley Cyrus
Miley Cyrus  |  FOTO:  Profimedia

Samota

Navíc prozradila, že ze všeho nejraději vystupuje pro rodinu nebo přátele v intimním prostředí. Zpívat pro statisíce lidí není to, co mě baví, svěřila se autorka hitu Flowers. Podle ní tam není žádné spojení, bezpečí, ani jí to nepřijde přirozené. Je to tak izolující, protože když jste před 100 000 lidmi, tak jste sami, shrnula na závěr své pocity.

​Film LOL(a) s Miley Cyrus v hlavní roli sleduje na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější