Zamilovaná Scarlett Johansson: Jakou intimní chvíli zachytili fotografové?

Scarlett Johansson si obvykle své soukromí pečlivě střeží. Teď ale udělala výjimku a společně s manželem Colinem Jostem zapózovala fotografům na 76. ročníku Filmového festivalu v Cannes. I když jsou už tři roky manželé, stále se chovají jako zamilované hrdličky!

Jak jim to spolu na červeném koberci slušelo? A který hollywoodský veterán rozesmával Scarlett Johansson víc než její manžel?

Scarlett Johansson 

Scarlett Johansson dorazila společně s manželem Colinem Jostem 23. května na premiéru svého nového filmu Asteroid City. Oběma to neuvěřitelně slušelo a před fotografy si vyměnili i několik intimních doteků a pohledů. Zkrátka bylo vidět, že to mezi nimi pořád hodně jiskří. 

Colin Jost

Představitelka Black Widow randí s komikem Colinem Jostem od roku 2017. Tehdy byli totiž spatřeni, jak jsou spolu v baru v New Yorku. Po dvou letech randění se zasnoubili a v roce 2020 následovala svatba. Hned v létě následujícího roku se jim narodil syn Cosmo. První dítě má herečka s bývalým manželem Romainem Dauriacem.

Scarlett Johansson
Scarlett Johansson a její manžel Colin Jost.  |  FOTO:  Profimedia

Asteroid City

V komedii Asteroid City se setká skupina různorodých lidí v městečku, kde před lety dopadl meteorit. Když v něm během pravidelného setkání výjimečných mladých lidí dojde k blízkému setkání třetího druhu, jsou všichni obyvatelé nuceni zůstat v městečku a navazovat vztahy s ostatními. Scarlett Johansson ve filmu hraje nepříliš sebevědomou filmovou hvězdu Midge Campbell. Objeví se v něm také Tom Hanks, Edward Norton nebo Tilda Swinton.

Asteroid City.
Herci na premiéře filmu Asteroid City.  |  FOTO:  Profimedia

Tom Hanks

I když herečka na červeném koberci zářila po boku manžela na všechny strany, nejvíce ji rozesmál její kolega Tom Hanks, který je evidentně velký vtipálek. Při jejich společném pózování před fotografy předváděl komické obličeje, vesele gestikuloval a neustále jí špital něco do ucha. Zdá se, že si tato dvojice při natáčení skutečně sedla a stali se z nich přátelé.

Scarlett Johansson a Tom Hanks.
Scarlett Johansson a Tom Hanks na premiéře filmu Asteroid City.  |  FOTO:  Profimedia

Scarlett Johansson sledujte ve filmu Černá Dahlia, který najdete na Voyo!

Sdílet
  • #Tom Hanks
  • #Scarlett Johansson

TOP články

Nejnovější