Natalie Portman si z natáčení Star Wars odnesla zvláštní věc! Co se s ní pak stalo?

Natalie Portman se všem zapsala do paměti jako krásná královna Padmé Amidala v sérii Star Wars. Herečka nedávno prozradila, že by se k roli klidně vrátila, kdyby dostala možnost. Ale k překvapení všech ji za celou dobu nikdo s touto nabídkou neoslovil!

Jak by měl být podle fanoušků dopovězen její příběh? A jakou zvláštní věc si herečka vzala z natáčení série na památku?

Star Wars

Existuje jen málo úspěšných sérií, které by si po dobu mnoha let udržely tak velkou oblibu fanoušků. Kromě Harryho Pottera nebo Pána prstenů se mezi ně řadí také Star Wars. Nedílnou součástí trilogie z přelomu tohoto tisíciletí je také právě herečka Natalie Portman.

Natalie Portman

I když v posledních letech vzniklo hned několik dalších filmů z tohoto světa, Natalie Portman se neobjevila ani v jednom z nich. Představitelka Padmé přitom prozradila, že kdyby ji někdo oslovil, tak by s přijetím nabídky neváhala. 

„Nemám žádné informace o budoucích filmech Star Wars. Nikdo mě nikdy nepožádal, abych se vrátila. Ale jsem tomu otevřená,“ reagovala na dotaz jednoho fanouška herečka, kterou citoval časopis US Weekly.

Star Wars.
Natalie Portman, Liam Neeson a Ewan McGregor ve Star Wars.  |  FOTO:  Profimedia

Padmé Amidala

Její postava to ve Star Wars neměla vůbec lehké. Už ve čtrnácti letech se stala královnou Naboo a musela si sama poradit ve světě politických intrik. Do toho se zamilovala do učedníka Anakina Skywalkera, kterého si tajně vzala. Když se poté její manžel přidal na temnou stranu síly, zemřela při porodu jejich dvojčat Luka a Leii. 

Návrat postavy

Posledním filmem, ve kterém se objevila, byl snímek Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů z roku 2005. Fanoušci poté často vyjadřovali přání, že by rádi viděli návrat této postavy v jiné časové linii. Podle nich by si totiž Padmé zasloužila pořádné rozloučení. 

Natalie Portman
Natalie Portman ve Star Wars.  |  FOTO:  Profimedia

Cop jako suvenýr

V průběhu natáčení trilogie herečka vystřídala řadu honosným kostýmů. Navzdory tomu si z  placu odnesla jako suvenýr věc, kterou by čekal jen málokdo. Z druhého filmu jsem si vzala jeden z Anakinových copů, přiznala se herečka. Ale pak jsem o něj přišla, takže mi to moc nepomohlo, prozradila, jak to s ním nakonec dopadlo.

Star Wars.
Natalie Portman a Hayden Christensen ve Star Wars.  |  FOTO:  Profimedia

Daisy Ridley

Kdo má naopak jistotu, že si svou roli v sérii zopakuje, je Daisy Ridley jako Rey. Minulý měsíc bylo totiž oznámeno, že by se měla objevit v novém filmu, který bude navazovat na události snímku Star Wars: Vzestup Skywalkera z roku 2019. Srdce mi buší. Jsem velmi nadšená, že budu pokračovat v této cestě, radovala se herečka.

Další hvězdu Star Wars Ewana McGregora sledujte ve filmu Mortdecai: Grandiózní případ, který najdete na Voyo!

Sdílet
  • #Natalie Portman

TOP články

Nejnovější