Paris Hilton v slzách: Přišla o parťačku, se kterou prožila polovinu života

Dědičku hotelového impéria Hilton zasáhla ztráta milovaného mazlíčka, se kterým prožila téměř polovinu svého života. Fenka Harajuku se dožila neuvěřitelných 23 let.

V zahraničním showbyznysu není snad žádná jiná celebrita tak výrazně spojená s čivavami a malými psy jako Paris Hilton. Jen stěží najdete snímky, na kterých by dědička hotelového impéria nesvírala pod paží jednoho ze svých čtyřnohých miláčků. Pro Paris jsou psí mazlíčci jako součást rodiny a dopřává jim záviděníhodného luxusu. O jednu ze psích kamarádek ale nyní přišla.

Byla pro mě rodinou a věrnou kamarádkou

„Dnes se loučím se svou drahou čivavou Harajuku a puká mi srdce. Neuvěřitelných 23 let naplňovala můj život láskou. Nedá se slovy popsat nesmírná bolest, kterou teď cítím. Byla pro mě víc než jen domácím mazlíčkem, byla pro mě rodinou, věrnou kamarádkou, která vždy stála po mém boku při každém zvratu, který mi život přinesl,“ napsala Paris Hilton na Instagram.

Paris Hilton
Paris Hilton je velkou milovnicí psů. Bere je jako součást rodiny.  |  FOTO:  Profimedia

​Že jsou pro Paris psi jako součást rodiny dokazuje i situace z loňského roku, kdy se jí zatoulala jedna z čivav jménem Diamond Baby alias DB. Slavná miliardářka tehdy vypsala odměnu za nalezení fenky v částce 10 tisíc dolarů, tedy bezmála čtvrt milionu korun.

Ztracená čivava DB

​Paris se cítila tak bezradná, že dokonce oslovila zvířecí jasnovidce, aby jí pomohli čivavu najít, a slibovala finanční odměnu každému, kdo jí sdělí jakékoliv informace.

​Parisin zármutek se tak po roce ještě prohloubil, protože přišla o další členku psí smečky. „Od lesku a slávy až po tiché chvíle v zákulisí, vždycky tu byla, malá kulička lásky, která rozjasňovala i ty nejtemnější dny. Sdílely jsme spolu tolik zážitků, smíchu i slz. Odpočívej v pokoji, zlatíčko,“ dodala Hilton.

Sdílet

TOP články

Nejnovější