Laskavé gesto dcery Bruce Willise: Čím devítiletá Evelyn dojala úplně všechny?

Od doby, co byla Bruci Willisovi diagnostikována začátkem tohoto roku demence, má obrovskou podporu celé rodiny. Jeho manželka Emma Heming Willis nově sdílela s fanoušky dojemný okamžik, o který se postarala jejich devítiletá dcera Evelyn.

Jak se stará o zdravotní stav svého tatínka? A v čem se mu hodně podobá?

Dojemný příběh

Emma Heming Willis popsala celou situaci ve videu na Instagramu, které sdílela v pondělí. „Musím vám říct tenhle příběh a pokusím se to udělat bez pláče. Protože když mi ho Evelyn vyprávěla, byla jsem úplně rozněžnělá,“ řekla upřímně hned na začátku.

Dcera Evelyn

Jejich devítiletá dcera Evelyn za ní prý nedávno přišla a ptala se, jestli věděla, že lidi s demencí mohou být silně dehydratovaní. Na to její matka odpověděla, že o tom neměla tušení. Zajímalo ji ale, jak se o tom dozvěděla Evelyn. Ta na to reagovala tak, že měla ve škole trochu volného času, a tak si hledala „zábavná fakta“ o demenci.

Nejlaskavější a nejsoucitnější věc

„Ona je opravdu dítě svého otce, protože tihle dva mají hodně rádi nějaká náhodná fakta. Tak jsem jí řekla: ‚Evelyn, vždycky se postaráme, aby měl tatínek po ruce láhev vody. Děkuji ti, že jsi mi to dala vědět. Ta nejlaskavější a nejsoucitnější věc, kterou můžeš udělat, je být zvědavá a vzdělávat se o tátově nemoci,'“ popsala Emma Heming Willis, jak probíhala jejich konverzace.

Reakce

Taková starost od jejich nejmladší dcery dojala nejen fanoušky, ale i členy rodiny Bruce Willise. „Omg Evelyn!!!!!!! Z toho příběhu jsem taky úplně rozněžnělá,“ okomentovala příspěvek jeho další dcera Scout Willis, kterou má s Demi Moore. „Ach, můj bože. Jsem tak ráda, že se to dotklo tvého srdce. Díky za sdílení této zprávy. Je neuvěřitelné, že se Evelyn tak vzdělává,“ rozplývala se Adria Thompson, která poskytuje veřejnosti informace o této nemoci.

Bruce Willis
Bruce Willis  |  FOTO:  Profimedia

Pomoc blízkým

Na to navázala i Emma Heming Willis, která poslala vzkaz pro pečovatele a blízké nemocných lidí. Podle ní je totiž nezbytné „vzdělávat se o nemoci našich blízkých, abychom se jim mohli co nejlépe ukázat a podpořit je tím nejlepším možným způsobem“.

Sdílet
  • #Bruce Willis

TOP články

Nejnovější