Kterak Amazon porazil Leonarda DiCapria. Kde Jeff Bezos požádal přítelkyni o ruku?

Prsten dražší než váš dům zřejmě dostala dlouholetá přítelkyně miliardáře Jeffa Bezose Lauren Sánchez. Ředitel Amazonu se podle všeho vyslovil na jedné ze svých luxusních jachet. Jak se nechal slyšet, oba našli v tom druhém životní lásku i inspiraci. A to natolik, že se Sánchez po vzoru svého muže chystá na ryze ženskou výpravu do vesmíru. Že by se jednalo o vesmírně skvělou rozlučku se svobodou?

Miliardář Jeff Bezos a novinářka oceněná cenou Emmy Lauren Sánchez oznámili svůj vztah v roce 2019. Dlouhou dobu před veřejností tutlali, že se schází. Bezos se totiž po 25 letech rozcházel se svou manželkou, Sánchez svého muže opustila po třinácti letech.

Pilotka, nebo stíhačka Leonarda?

O tom, čím sexy padesátnice Jeffa Bezose okouzlila, není pochyb. Už v době, kdy pracovala jako moderátorka pro Good Day LA, se doslova zamilovala do létání a v roce 2016 si pořídila licenci pilotky vrtulníku.

Jeff Bezos a Lauren Sanchez
Jeff Bezos a Lauren Sanchez  |  FOTO:  Instagram @laurenwsanchez

​Jako zkušená pilotka tak do práce vozí nejen Jeffa, ale radí se s ní i Christopher Nolan. Byla to právě Lauren Sánchez, která mu dělala konzultantku během natáčení filmu Dunkerk.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Lauren Sanchez (@laurenwsanchez)

Že má Lauren létání v krvi, potvrzuje i její plán vyrazit do vesmíru. Stejně jako její manžel se do nekonečna vydá se společností Blue Origin a společnost jí prý bude dělat ryze ženská posádka. 

​O ten největší úlet se ale Sánchez postarala po zveřejnění virálního s Leonardem DiCapriem. Sánchez na gala večírku zírala na slavného herce jako na poloboha a na pár vteřin zapoměla, že chudák miliardář Bezos stojí hned za ní. 

Lauren je naštěstí o celé čtvrt století starší než je věkový limit potenciálních partnerek Leonarda DiCapria. Svatbě s Bezosem tak nestojí nic v cestě a chudší část obyvatelstva se proto může těšit na velkolepou veselku plnou americké smetánky.

Sdílet

TOP články

Nejnovější